Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o PermaUB


Florian

Hráč

15
7.4.2021 11:32, naposledy upraveno 7.4.2021 11:45 uživatelem Florian

Zdravíčko chtěl bych se zeptat proč pak jsem dostal ban za MetaGaming a Nepovolenou propagaci.

Přišla ke mě informace že jsem byl perma zabanován. Mohl bych prosím Rataje nebo někoho kdo v tomto má nějaké lepší informace co jsem udělal z mého pohledu jsem neudělal ani jednu propagaci jen jsem oznámil že jedu/letím mimo město a do města kde jsou povoleny Podvalníky. Zde zasílám všechny potřebné screeny k užitku. Děkuji moc a poprosím vyjádření. 

KrysCZ

Hráč

30
7.4.2021 12:00

Z mého pohledu byl ban spíše udělej za propagaci ´´TOP 100 Českých gayů´´..

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19
7.4.2021 12:03

+1 @KrysCZ

ale kazdej propaguje neco jineho

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19
10.4.2021 17:05

Ahoj,

ban ti udělil @Rataj, vyčkej proto na jeho vyjádření, prosím.

 

Florian

Hráč

15
10.4.2021 17:54

V pořádku, počkám si kam pospíchat času je milion. 

10.4.2021 19:28

Nepřímo jsi propagoval konkurenční server v IC, to je především Metagaming, ale také nepovolená propagace. Co víc na tom potřebuješ vysvětlit? Zajímavé, že jsi mezi své screeny zařadil vše kromě toho nejpodstatnějšího a to byl odkaz na screen z jiného serveru, to prostě na IC Internet nepatří.

Jinak pokud má tohle být žádost o unban, tak po tobě musím požadovat něco víc, tohle je pouze žádost o vysvětlení a toho se ti teď dostalo.

Florian

Hráč

15
14.6.2021 16:49, naposledy upraveno 15.6.2021 14:55 uživatelem Florian

Zdravíčko tak píšu po dlouhé době. Ano uznávám chybu kterou jsem udělal že jsem nepřímo propagoval konkurenční server i když nevím jestli to byl takový MetaGaming když příběhy mám spojené celkově na všech serverech z důvodu toho že pak postava má dlouhou milost. V pravidlech jsem nenašel že nemohu RPÍT příběhy z jiných republik neboli serveru. Taktéž by mě zajímalo co je nového na serveru už jsem tam dlouho nebyl. S pozdravem DarKiaN1234

18.6.2021 13:03

Už uplynula dostatečně dlouhá doba, snad jsi se poučil, unban ti byl udělen.


Powered by LeoSight IFS
LT~112

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo