Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Podání trestního oznámení za poškození na mé osobě - Okresní plátek


Jacko88

Hráč

41
11.4.2021 23:20

Dobrý den, 

Jako nebýt mého kamaráda, tak by toto asi kolovalo po internetu bez mého vědomí stále.

Jde o poškození ne mé osobě, nazváním mě ''mužem středního věku''

Takže tímto žádám soud, o vyřešení tohoto problému, jsem žena a když už, tak ani nejsem žena středního věku. Žádám odškodnění za újmu, která mi byla způsobena tím, že si mi hodně lidí smálo že jsem muž a středního věku. Takže tímto žádám Okresní plátek o stažení příspěvku z novin a s tím žádám o odškodnění, které bylo vyčísleno mým právníkem na 500.000 Kč. 

Děkuji s pozdravem Nathalia Hilton

 

Přikládám foto přímo z článku...

Rezekvitek

Hráč

8
12.4.2021 13:46

Podatel: ? Nathalia Hilton

Věc: ?

Vážená paní Russová,

Váš podnět z důvodu nedodržení platného formátu podle "Soud 2.0" zamítám. Prosím o podání podnětu podle vzoru.

Děkuji za pochopení.


S pozdravem Mgr. Benjamin Harvey
Asistent Soudce Vrchního soudu San Andreas

Jacko88

Hráč

41
13.4.2021 17:11

Podatel: Nathalia Hilton

Věc: Jde o poškození ne mé osobě, nazváním mě ''mužem středního věku''.

Odůvodnění: Pan Roger Chramo mě ve svém článku na Okresním Plátku nazval mužem středního věku a chápu že foto bylo nekvalitní, ale nemají psát to co nemají stoprocentně doložené

Záměr: Žádám o odškodnění v hodnotě 500.000 Kč za škodu která mi byla způsobena na mé psychice.

Přílohy: 

Děkuji s pozdravem Nathalia Hilton

9.6.2021 11:50

Adresát: Nathalia Hilton

Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Hilton,

společnost Red County News řešíme v rámci řady dalších stížností. Vaší stížnost sloučíme s těmi ostatními a v brzké době vyhlásíme soudní řízení, na které budete předvolán. Děkujeme za trpělivost.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~58