Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Neodôvodnené zadržanie.


mariox

Hráč

31
20.4.2021 17:50

Podatel: Mario Arez

Věc: Neodôvodnené zadržanie, mojej osoby.


Odůvodnění:

Zdravím, dňa 17.4.2021 okolo 12 hodiny večer, som bol bezdôvodne zadržaný. Večer som sa s jedným kamošom a kamarátkou, rozhodol ísť k nám, na také naše spoločné sídlo, kde spolu radi trávime čas.. Keď sme tam prišli tak sme teda chceli niečo podniknúť, no bohužiaľ, nepodarilo sa. Po chvíľke čo sme tam spolu rozprávali, k nám do izby nebehla ozbrojená osoba. Zľakol som sa, no po chvíli som sa celkom ukľudnil a vybehol z izby von, povedal som si že teda vbehnem k sebe do izby, že tam môžeme byť relatívne v bezpečí. V momente ako som tam vbehol, spustila sa po mne strelba, pre nešťastie tam so mnou vbehol aj kamarát, ktorý na tom najspíš skončil ešte horšie.. Já som skončil len s postreleným ramenom. Zabehli sme teda s kamoškou späť do jej izby, kde ona navrhla že zavolá políciu, vybehol som teda von a povedal jej na vysielačku nech nikoho nevolá, že polícia je na mieste. V ten moment som si myslel, že sa nejak asi dozvedeli vec, ktorá sa stala, že vedia to že nás niekto prepadol a že došli na pomoc. No bol som moc naivný a po chvíle na mňa jeden policajt zvolal, že si mám v momente ľahnúť na zem, poslúchol som, ale informoval som ho že mám zranenie a že krvácam. Nikoho to žiaľ nezaujímalo a po chvíli vyviedli von z domu aj dvoch ostatných ľudí. Prišiel ku mne jeden z ľudí zásahovej jednotky a nasadil mi púta. Vzal ma k vozidlu a prehľadal.

Aj keď nič u mňa nenašiel, nepovedal mi ani pravidlá, proste nič.. Tak ma naložil do vozidla a zobral ma na stanicu. Pred stanicou mi teda konečne obviazali moju ranu, vytiahol ma von a zobral dole k celám. Čakali sme tam nejakú dobu, než vyriešili všetkých. Aj po mojom úsilí pre zistenie toho, prečo tu som, čo tu vôbec robím.. mi nikto nič nepovedal. Nakoniec mi nepovedali teda ani moje práva, ani sa ma aspoň neopýtala či ich viem, proste mi dali dole rukavice, vzali mi otisky prstov a zavreli ma. Po 2 dňoch času ( CPZ - 48 hodín ), mi povedali že mám čakať na súd, ale stále mi nikto dôvod nepovedal.


Záměr: Dostať sa von z CPZ, ktorá mi jen najspíš udelená neprávom.

Přílohy: Pán policajt s odznakom 173, má určite ako jeho ostatný kolegovia záznam z kamier. Taktiež som schopný poskytnúť záznam z vozidiel na mojom pozemku.

10.7.2021 04:41

Adresát: ((Obálka se zeleným pruhem byla zaslána na adresu odesílatele))

Věc: Odpověď na podnět.


Vážený podateli, 
Váš podnět se vrchní soud San Andreas z důvodu stáří podnětu rozhodl zamítnout. Pokud-li Váš podnět stále přetrvává, zašlete nám jej prosím znovu.


Violleta Laurenzo, J.D.,
Soudce vrchního soudu San Andreas

 


Powered by LeoSight IFS
LT~34