Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Degeshko

Hráč

1
25.4.2021 16:10

Zdravím, dostal jsem týdenní ban za Metagaming. 

Omlouvám se za nevhodné používání frakčního chatu (jinak nevím za co jiného by to bylo :D). Vím, že je to moje chyba, ale nehraji ještě tak dlouho a tohle pravidlo jsem neporušil schválně, jen mi trošku uniklo....

 

Prosím o prominutí trestu.

 

 

Tejden fakt nedám :((((

FLYER udělil za tento příspěvek varování: double-post
25.4.2021 19:03, odstraněno 25.4.2021 21:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.4.2021 19:53, naposledy upraveno 25.4.2021 19:55 uživatelem Kolpanek

Zdravíčko @Degeshko

Je hezké, že sis chybu uvědomil. Na skimu jsou stanovené pravidla, které nalezneš v F1 ve hře na serveru, nebo zde na fórum - Skimo Pravidla
Taktéž Ti doporučuji si zažádat o zaučení od helpera. Helper Tým nalezneš zde - Leosight Admin-Tým
Každopádně, jak napíšeš ve hře příkaz /staff, tak se ti zobrazí členové Admin-Týmu, kteří jsou online.
Dále, je možné, že si již v minulosti porušil dané pravidlo nebo nějaké jiné, tak proto jsi dostal týdenní ban. 

Měj se hezky. :)

Degeshko

Hráč

1
25.4.2021 20:56, naposledy upraveno 26.4.2021 19:31 uživatelem Degeshko

Díky, ale dané pravidlo jsem dříve neporušil. Měl jsem pouze trestík za nadávku v OOC chatu - oprávněný. Teď jsem procházel unban fórum a ty bany jsou záležitost celé organizace. 

Vím, že neznalost pravidel neomlouvá, ale nevěděl jsem, jaký má ten frakční chat účel, když ho takto používal i vedoucí frakce.

Udělal jsem velkou chybu a pochopím, když žádost zamítnete, ale aspoň mi prosím odpovězte, když mám aspoň nějakou šanci se vrátit dříve. Hra mě moc baví a docela mi na tom záleží. 

Díky.

 

Update 26.4. : 

Prosím @FLYER, leeeeet me iiiiiiiiiiiiin :((((((


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo