Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o skrátenie trestu


28.4.2021 17:53

prijmam všetko a priznavam ale kedže nemam žiadne ine hry co by som hral a nudim sa tak vam z celej mojej duše slubujem ze uz nikdy nic take neurobim a podavam si ziadost o skratenie trestu FEAR RP na 6 hodín trest bol udeleny pred 2 hodinami a ja naozaj nemam co hrat prosim pustite verneho hraca ktory si uziva rp akciu na vasom serveri spat hrat 

Dakujem s pozdravom IC charakter: ROBO BAKARDI 

PS: menšia vsuvka alebo otazka ohladom ked niekto mieri na mna zbranou a ja ic neviem ze ci to je replika alebo ze ci je nabita  ajtak musim pocuvnut rozkaz prepadajuceho/charakteru ktory na mna mieri zbranou, to tu nieje ziadna moznost sa zahrat na hrdinu ? chapem ze irl by som sa zosral az za usami ale predsa len musi byt nejaka moznost jak sa z takej situacie dostat, ved charakter na mna mieril z auta ked by som zabehol len kusok prec z pred okienka uz by sa musel nahnut z okienka za ten cas sa stiham schovat za auto kde je kufor a uz musi ten ktory ma zbran a mieril na mna predsa vystupit z vozu a za ten cas mozem kludne utiec s mojim kamaratskym kolegom ktory si ma vsimol ze mamproblemi a prisiel na motorke presne takto som to aj zaerpil skoda ze tu nieje nejaka moznost jak sa zachranit v takejto situacii. 

28.4.2021 21:22

uz mam unban ale necham to tu kvoli tej PS sprave lebo ma zaujimaju odpovede na nu

 

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Double-post

xxxondraxxx

Hráč

3
29.4.2021 00:00

Taky se my to stalo přesně to co tobě ale měl jsem štěstí a přijel druhý týpek a toho co na mně mířil tak ho přejel😁 pak jsme zavolali ZZS a PSA

 

1.5.2021 15:47

Jelikož už ti ban skončil tak žádost zamknu.


Powered by LeoSight IFS
LT~33