Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno žádost o promazání trestného rejstříku - Marshall Hiroshima


HejT

Hráč

2
30.4.2021 23:50

Podatel: Marshall Hiroshima

Věc: Promazání trestného rejstříku

Odůvodnění: Zdravím chtěl bych promazat trestný rejstřík. Nevím sice co tam je vše za zvěrstva ale radši to vědět ani nechci. jediný důvod proč jsem toto vše udělal byl ten že jsem zkoušel rozmanitost tohoto nádherného světa který si zaslouží jen klid a pořádek a né zločin který jsem způsobil tím to se omlouvám všem složkám kterým jsem nějak znepříjemňoval práci hlavně (PSA). už mám vše vyzkoušené a už znám zákon takže ještě jednou omlouvám a velice lituju svých činů a přeji pohodový a krásný zbytek dne. Hrisohima<3

Záměr: Zkusit si najít zaměstnání jako PSA a nebo jakákoliv tato složka/pomáhat ostatním lidem.

Rezekvitek

Hráč

8
9.6.2021 15:03

Podatel: Marshall Hiroshima

Věc: Promazání trestného rejstříku


Vážený pane Hiroshima,

činy zapsané ve Vašem trestním rejstříku neporušují zákon č. 14/2021, tudíž váš podnět zamítám. Obraťte se s žádostí na bezpečnostní složku Policie San Andreas podle zákona č. 20/2021 - Zákon o rejstříku trestů§4

Děkuji za pochopení


S pozdravem Mgr. Benjamin Harvey
Asistent Soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~24