Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

METAGAMING boys :D

1 2



Cvrky

Hráč

5
6.5.2021 23:21

@neznamy#5088 přesně z tohoto důvodu si myslím že stále není od AT odpověď :DDD

Drelamond

Hráč

9
7.5.2021 07:03, naposledy upraveno 7.5.2021 07:12 uživatelem Drelamond

 

Takže, psa skúša kľúčky kriminálov a píšu do OOC chatu že či je locked alebo unlocked :DDDD

Prosím , vykašlite sa na to už je to už trápne.

 

Neviem čo je na PSA tažké :D , to je tak hard napísať do vysielačky že sa hlásiš do služby a že potrebuješ dakého kumpana nech tam sedí stebou aby hráči mali o 5% viac rešpekt aby mohol ten tvoj kolega mohol byť tvoj svedok aby ste mohli daľej metovať na hráčov.  No potom pojdete do vášho pomalého auta a idete pekne nahánať týpkov a idete totálne nonRP jazdu , ked jeden nabúra a ide dalej šak načo by RPil jemu ide o to aby ťa čapol. No dalej ked chytíte osobu tak nemusíte zabudnúť že musíte vytiahnuť zbrane , ked týpek je totálne na cimpr-campr a je v bezvedomí :D , šak vidíte status bezvedomí tak metujte nie? šak to vy viete najlepšie!

+ Ked sa mám vyjadriť s tou Lucie Nagy , tak ja som tam bol s tým Joe Peprom proste zmenili sme si skiny , a došla Lucie Nagy a uvidela naše nicky a už to išlo , už sirény a bumbum nabúrala ma mňa prevrátilo , dal som si CK nech tie PSA nefňukajú. Takže dal som si CK dôvod: Po nárazu a prevrátenie auta mu kus plechu ulomeného zabodol do krku. (to je čo dôvod? taký by ste nedali.) Proste PSA , prestante metovať a to že vám týpek uteká a zmení SKIN a VOZIDLO a zaeRPí že má inakšiu tvár trebarz že má zlomený nos a má tetovanie na tváry ale vás to nezaujíma lebo ked vidíte NICKNAME tak okamžite sirény a už otvárate okná a bum-bum.

GG gj PSA.

 

OurMatthew udělil za tento příspěvek varování: 13) Off-topic
7.5.2021 08:42, naposledy upraveno 7.5.2021 08:45 uživatelem Kolpanek

Zdravím Tě @Drelamond,
Chci se vyjádřit k tomu, že si myslíš, že každý člen PSA metagaminguje nebo mixuje.
Je pravda, že někteří mohou metagamignovat, ale také je logické, že pokud PSA zná vozidlo a SPZ, které je hledané, tak Tě mohou čapnout.
Dále k věci "míření na osobu, která je  v bezvědomí" PSA ICčkově neví, zda jsi v bezvědomí, tudíž proto na tebe míří z důvodu "ochrany".
Taktéž se chci vyjádřit k mixingu, který jsem "údajně" provedl já. To, že jsem napsal, že je vozidlo "closed", tak to není žádný mixing ani metagaming. 
Pokud je, tak to není až tolik závažné. Co si čtu pravidla, tak jsem neporušil žádné pravidlo.

Měj se hezky. :)

Drelamond

Hráč

9
7.5.2021 17:45, naposledy upraveno 7.5.2021 17:47 uživatelem Drelamond

Sauko, tu máš screen jak sa chováte a chudáci admini vás musia banovať, lebo to neviete psychicky ustáť.

Pokiaľ vás to nebaví robiť PSA tak si podajte výpoved díky!

OurMatthew udělil za tento příspěvek varování: 9) Je zakázáno svými příspěvky vyvolávat hádky (např. zakládání témat na velice kontroverzní témata netýkající se portálu).

Cvrky

Hráč

5
8.5.2021 00:10

@Drelamond a to že vy celou dobu metujete a nepadlo tam ani jedno IC až do dopadení na dálnici to je v pořádku že? :) typický ufňukanec co si stěžuje že ho PSA dostalo.. bruh

neznamy#598 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 9

Drelamond

Hráč

9
9.5.2021 13:40

Teraz som bol zabanovaný z dúvodu takého že som vyhral nad PSA gratulujem.

Váš metagaming je vám na prd platný ako, za to že vám zoberem vezna a že sním utekám neznamená NOFEAR+NonRP Drive ked idem po kopci s hydraulikou :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No mne je už zle z vás , veľká veľká hamba PSA.

OurMatthew udělil za tento příspěvek varování: 13) Off-topic
9.5.2021 19:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.5.2021 19:15

AT maju asi v pici reagovat xd

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~79

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024