Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o oživení charakteru

1 2



YoannIgniss

Hráč

1
8.5.2021 13:26

Chtěl bych si zažádat o oživení charakteru Yoann Igniss. Dostal jsem character kill po tom co jsem prozkoumával vojenskou základnu a následně jsem byl zabit jedním z vojáků.  Character kill jsem dostal zcela bez varování i po tom co jsem celou situaci pečlivě erpil. Na postavě jsem celkem dlouho dřel a strávil  nad ní spoustu hodin a se vší úctou si myslím, že tento character kill byl zcela zbytečný.

8.5.2021 13:40, odstraněno 8.5.2021 13:43 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

acaBeNendohzoR

Hráč

69
8.5.2021 14:04

Na tvém chování sem nezhledal nic v souladu s pravidly RP, Střílelo se po tobě a stejně tam vlezeš znova. Nebudu tu tvrdit že tvůj vnik na základu byl powergaming, protože to jisté není, když už si byl dopaden, rp si zdržoval. Rozhodně ses nechoval tak že by ti na tvé postavě záležele, ba naopak, celá tak akce působila jako že tam umřít chceš.

HejT

Hráč

2
8.5.2021 14:06, naposledy upraveno 8.5.2021 14:09 uživatelem HejT

a co když sám chci CK a chci svůj majetek dát na druhou postavu? platí u toho pravidlo alt to alt?

jelikož moc nechápu kdo by dobrovolně chtěl na svoji postavu CK :)

Jaucuko

Hráč

11
8.5.2021 14:11

@HejT 

Je to alt to alt, samozřejmě že je.

YoannIgniss

Hráč

1
8.5.2021 14:14

Netvrdím, že CK byl neoprávněný, ale nebyl jsem s ním k mému neprospěchu  nijak obeznámen. Žádám tu spíše tak nějak o milost. Chtěl jsem erpit hledání mimozemšťanů a trochu namíchnout policajty, nic víc. Poprvý jsem byl jen zvědavej jak to vypadá v podzemní laboratoři a potom mi to spadlo. Ještě jednou prosím o oživení, jelikož by pro mě nemělo smysl začít od znova s novou postavou (pokuď by například  nevlastnila totožnej majetek, kdyby to tak už prostě muselo být) a přišli by jste nejen o jednoho hráče, ale i o hráče, kteří tuto báječnou hru hrají se mnou. 

HejT

Hráč

2
8.5.2021 14:19

tak to je docela zbytečná funkce lel 

když někomu dáš CK bez varování tak si myslím že je poměrně jedno jestli mu dáš permu nebo ten váš CK :) jelikož to je tak demotivující věc u které si myslím že ten hráč ztratí jak tu dobu co na tom nechal a taky nějakou důvěru k serveru a silně pochybuji že si řekne no tak co 100h + v pí*i mohl jsem dělat tolik jiných věcí a místo toho jsem radši hrál na serveru kde jsem jen tak bez varování dostal nějaký CK... jdu si udělat novou postavu a nechám tam zas spoustu mého času aby si pak zas mohl někdo říct je čas na dávku CK :)))))

YoannIgniss

Hráč

1
8.5.2021 15:36

Pomůže mi teda někdo?? Dále chci poukázat na to, že nejsem typ člověka co má za potřebí dělat problémy a většinu času jsem strávil ježděním kamiónem. Dále když to chcete brát z realistického hlediska, tak v podstatě můj CK byl nezákonný, jelikož nikde v prostorách areálu není žádné upozornění o používání střelných či jiných zbraní v případě neoprávněného vniknutí a dokonce jsem na to nebyl nijak předem upozorněn. Tudíš se situace dá považovat jako DM a já teoreticky jsem oběť. 

YoannIgniss

Hráč

1
8.5.2021 16:01

Chci tím jen říct, že v případě neoprávněného vniknutí do prostorů vojenského areálu po vás také nebudou vojáci hneď střílet. V obvyklém případě vás zadrží a odvedou pryč. Když u sebe máte zbraň, tak vás musí vyzvat k jeho odložení a pokuď tak neučiníte, tak až teprve potom vás smí v zájmu sebeobrany zastřelit. Nechci tvrdit, že jsem neviňátko a že jsem osobně nic neporušil, jen chci poukázat na to jak to chodí a také na to jak se (ne)erpilo z protější strany. Koneckonců jsem nikomu neublížil a myslím si, že si zasloužím ještě jednu šanci. Doufám, že mě tady někdo pochopí...

Scor udělil za tento příspěvek varování: Double-post
8.5.2021 18:23, odstraněno 8.5.2021 18:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~88

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024