Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odkoupení garáže


Dave323

Hráč

32
12.5.2021 17:02, naposledy upraveno 12.5.2021 18:22 uživatelem Dave323

Podatel: Nikol Kriegerova

Věc: Převlastnění garáže u domu Palomino Creek 1-20

Odůvodnění: Vážený soude, nějakou dobu bydlím v domě Palomino Creek 1-20. Ze začátku byla slovní dohoda s majitelem garáže, že on tam garáž může mít a já budu auta parkovat na trávníku. Jenže časem mi přibylo dosti aut a nyní už pomalu ani nevyjedu. Taktéž jsem si všimla že majitel garáže již není ve městě velkou dobu. Ráda bych nyní parkovala v garáži, kde by bylo snažší vyjet. Taktéž se mi již stalo, že moje auta byli záměrné poškozené, tím pádem garáž by pro mě znamenala i ochrana mých vozů. Děkuji za váš čas, Kriegerova.

Záměr: Předání garáže u domu Palomino Creek 1-20 do vlastnictví osoby Nikol Kriegerova.

Úprava: Prosím o uzavření, s majitelem jsem se zkontaktovala a vyřešila.

Přílohy: Fotka garáže.

9.6.2021 14:35

Adresát: Nikol Kriegerova

Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Kriegerova,

zkontrolovali jsme vlastnictví garáže a zjistili jsme, že jste situaci už zřejmě sama vyřešila s majitelem garáže. Podnět tedy uzavíráme jako vyřešený.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo