Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Red County News


KrysCZ

Hráč

30
18.5.2021 14:11

OVĚŘUJE SI RED COUNTY NEWS INFORMACE, KTERÉ ZVEŘEJŇUJÍ ?!

  Tahle otázka mě provází posledních pár dní.. Když o mně vyšel článek ve kterém šlo o jakési

  údajné řízení služebních vozů PSA v civilu, které bylo následně vyvráceno, chápal jsem to..

  Myslel jsem si, že pracovníci Red County News jsou též pouze lidi a musí se něčím živit..

  Před nedávnem o mně vyšel článek, který je plný závažných obvinění, ALE bez jakéhokoliv důkazu..

  Tak já tedy všechny body článku postupně vysvětlím..

 

  Prvním bodem je bod s názvem Opravdu Vasil Tereschenko znásilnil svou snachu, jakožto člen PSA?

  Rozhodl jsem se, že o tomhle tématu budu mluvit veřejně! 

  Styk s F.T. byl oboustranně dobrovolný a rozhodně se nejednalo o znásilnění..

  Stalo se tak pár dní po smrti jejího manžela, mého bratra.. ( Uznávám, že to byla OBROVSKÁ chyba )

  Vyšetřování je v takovém stádiu z důvodu toho, že na znásilnění F.T. ze mé strany neexistují žádné důkazy, 

  protože jsem se ničeho takového nedopustil. 

  Na závěr tohoto bodu bych rád opravil autora.. V době, kdy došlo ke styku, tak jsem členem PSA nebyl.

 

 F.T. je a vždy byla v psychickém nepořádku, je to doopravdy zlý člověk..

 

Dalším bodem je Jak je to se zbrojním průkazem?

  Tohle mi přijde úsměvné, přátelé..

   Je sice pravda, že mi byl vydán zbrojní průkaz bez psychotestů, ALE došlo k pochybení ze strany

    tehdejšího kapitána PSA F.T., která mi zbrojní průkaz vydala ( Takhle je vydávala na denním pořádku )..

   V momentální době zbrojní průkaz nemám, ale zde přikládám fotku, která vám řekne úplně vše..

   Psychotesty jsem měl v podstatě po celou dobu, co jsem měl zbrojní průkaz, ale při vydání mi F.T. řekla,

   že je nepotřebuji..

 

Třetím bodem je Co sklad plný dlouhých nelegálních zbraní?

  U tohoto bodu jsem se upřímně zasmál.. Jak na tohle nějaký s prominutím hlupák od RCN přišel ?

  Píše se tu o tom, že bych měl vlastnit nějaké dlouhé střelné zbraně..

  Zajímalo by mě, kde k této informaci autor přišel..

  Tohle je doopravdy hloupější než si vymyslet znásilnění..

   Doložte těm vašim čtenářům i nějaké důkazy, ne?

 

Věřím, že Vás to nudí už stejně, jako mě, ale máme tady bod Rejstřík?

  Jistě, čistý rejstřík jsem neměl, ALE jelikož tehdejší kapitán PSA F.T. došel k názoru, že jsem nic neprovedl,

  tak mi byl smazán.. 

 

Na konci se autor rozepsal o tom, jak jsem špatný a že se mě musí občani Red County bát.

   Já jsem zlý člověk? Já jsem byl čestným policistou, který nasazoval krk například na záchranu několika kolegů..

   PSA pro mě byla rodinou, s většinou kolegů jsem si sedl a troufám si říct, že jsem si u PSA vybudoval několik

   doopravdy dobrých přátel..

 

Abych nebyl nařknut z toho, že to píšu někam, kam to nepatří..

V momentální době zvažuji podání trestního oznámení na Red County News.

Jestliže máš s Red County News podobné zkušenosti, ozvi se na číslo 886988.

 

18.5.2021 15:05, odstraněno 18.5.2021 15:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
19.5.2021 00:51, naposledy upraveno 19.5.2021 01:36 uživatelem Zeintar

Pane Tereschenko,

napsal bych “vážený”, ale vás si skutečně vážit nedá, po znásilnění Francescy Tereschenko, na kterou se zde snažíte hodit veškerou vinu. Poté se ještě dovolíte žalovat RCN, které pouze poukázalo na pravdu. Pojďme každopádně k věci. Dovolím si zde odcitovat definici znásilnění -

 

"Znásilněním se rozumí čin, kdy pachatel donutí oběť násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy k pohlavnímu styku, nebo k takovému činu zneužije bezbrannosti oběti. ... Za pohlavní styk se považuje jakýkoli způsob ukájení pohlavního pudu na těle jiné osoby (stejného nebo jiného pohlaví)."

 

Z důvodu, že se zde obhajujete a odmítáte přijmout morální zodpovědnost a následný trest za znásilnění právě Francescy Tereschenko, nedáváte mi jinou možnost, než zveřejnit e-mail právě od paní Tereschenko, která nám o tomto všem pověděla a právě ona poskytla všechny tyto informace RCN. Ano, je to nejbližší člověk. Jak byste se ale zachoval vy, kdyby vás někdo znásilnil? Necítil byste chuť po pomstě? Zda-li to bylo z její strany rozumné je jen čistě spekulativní. 

 

Část zveřejněného e-mailu - (Celý e-mail naleznete na konci příspěvku v přílohách)

"Můj švagr, Vasil T. se dopustil znásilnění. Znásilnění mě. I přesto, že jsem tuto skutečnost ohlásila policii, tak oddělení interního vyšetřování STÁLE ZAMĚSTNÁVÁ V. Tereshchenka bez jakékoliv úhony. Pan Tereshchenko se přiznal k pohlavnímu styku semnou, ovšem neřekl celou pravdu. Pravda je taková, že po valném psychickém nátlaku se dopustil na mé osobě těžkého činu a znásilnil mě. V tu dobu jsem byla psychicky a emočně v rozpacích, kvůli smrti jeho bratra, mého manžela. Policie San Andreas s touto skutečností NIC NEDĚLÁ, a jelikož má u oddělení interního vyšetřování dlouhodobé kamarády, vyšetřování se sabotuje."

 

Pojďme se tedy bavit o té vaší “obhajobě”.

 

Tvrdíte, že styk s paní Tereschenko byl oboustraně dobrovolný. Podle našeho e-mailu byl dobrovolný jen z vaší strany. Z její nikoliv. Upřímně Vás, Francesco lituji, zda-li toto čtete. Přijít o svého manžela a poté být znásilněna Vaším švagrem. Upřímnou soustrast, zůstaňte silná.

 

 

Zmiňujete zde poté, že paní Tereschenko je “doopravdy zlý člověk a vždy byla v psychickém nepořádku”.

 

Dovolte mi vás upozornit, že Francesca Tereschenko byla kapitánkou policejního sboru San Andreas a veškeré psychotesty měla doložené psychology (narozdíl od vás). Netrpí žádnou dysfunkcí, ani není v psychickém nepořádku. Kdyby v nepořádku byla, nedosadili ji na nejvyšší post u PSA, nebo se snad pletu a chcete naznačit, že se na nejvyšší PSA post dosazují psychicky narušení jedinci? No to snad ne, pane Tereschenko…

 

 

Sklad plný nelegálních zbraní?

 

Jak jsem již psal, ten jste stihl úspěšně vyčistit. Naštěstí nám naši čtenáři zaslali několik fotografií, kde se stále ve vašem skladě firmy Russian Security & Transport nachází výrobna na zbraně a munici. Určitě toto nějak vysvětlíte, když nemáte povolení pro výrobu zbraní a munice povoleno od státu, že? Zasílám přiložené fotografie, včetně lokace pořízení fotografie pomocí Stroongle.

(Fotografie v plné velikosti naleznete na konci příspěvku v přilohách)

 

 

 

 

Trestní rejstřík?

 

Jak jsem již psal, je mi opravdu líto paní Tereschenko, na kterou se zde snažíte shodit vinu. Právě jste zde veřejně napsal, že paní Tereschenko vám trestní rejstřík smazala. Můžeme jen domýšlet, zda-li to bylo pod nějakým dalším nátlakem, nebo zda-li to bylo dobrovolně.

 

 

Závěr:

Nejsem proti vám nijak zaujatý, nicméně, co jste dokázal provést za věci, je skutečně zarážející. Co je o něco více zarážející je fakt, že za to stále nejste trestně stíhaný.

 

 

Přílohy:

Zveřejněný s-mail od Francescy Tereschenko - 

"Píši Vám z důvodu článku RCN. Chtěla bych znát Váš názor a vědět, zda by mohl vyjít článek. Mé jméno jest Francesca Tereshchenko, bývalá kapitánka policie San Andreas. Jedná se o člověka jménem Vasil Tereshchenko. Již o něm jeden článek byl, zaparkované vozidlo PSA placené z daní na jeho pozemku. Můj švagr, Vasil T. se dopustil znásilnění. Znásilnění mě. I přesto, že jsem tuto skutečnost ohlásila policii, tak oddělení interního vyšetřování STÁLE ZAMĚSTNÁVÁ V. Tereshchenka bez jakékoliv úhony. Pan Tereshchenko se přiznal k pohlavnímu styku semnou, ovšem neřekl celou pravdu. Pravda je taková, že po valném psychickém nátlaku se dopustil na mé osobě těžkého činu a znásilnil mě. V tu dobu jsem byla psychicky a emočně v rozpacích, kvůli smrti jeho bratra, mého manžela. Policie San Andreas s touto skutečností NIC NEDĚLÁ, a jelikož má u oddělení interního vyšetřování dlouhodobé kamarády, vyšetřování se sabotuje.   Pan Tereshchenko má též vydán ZBROJNÍ PRŮKAZ bez PLATNÉHO psychologického vyšetření. Taktéž se v minulosti dopustil trestného činu, násilného ujíždění hlídce. I přesto tento muž pracuje u záchranné složky a tváří se, že se nic nestalo. Veřejnost by si zasloužila vědět, KDO JE OPRAVDU "CHRÁNÍ". "Chrání" je trestanci, zločinci a člověk, který se nebojí znásilnit slabou ženu.   Tento muž taktéž v minulosti skladoval ve skladu jeho společnosti RST nelegální zbraně. Dlouhé palné zbraně, automatické zbraně a krátké pistole. Neprůstřelné vesty a plnou zásobu munice. Díky mému donucení se těchto nelegálních zbraní zbavil, avšak ZŮSTAL NEPOTRESTÁN!   Převelice děkuji za přečtení tohoto emailu.   S pozdravem, Francesca Tereshchenko."    

 

Fotogalerie:  

  Přikládám i nascanovaný s-mail od Francescy Tereschenko ((Zbytek není vidět, protože je to buglý a tam prostě doscrollovat nelze, jen skrz průzkumníka))  

Zeintar

Hráč

49
14.6.2021 09:04

Docela mě trápí, že se k odpovědi Tereschenko znovu nevyjádřil. Každopádně, Tereschenko je nyní v kriminálce a ovlivňuje životy nás všech ostatních. Minimálně pro mě je to dostatečný důvod pro odchod z města. Nic se nešetří, vše se zametlo pod koberec. Tereschenko se nyní brání soudně a snaží se o odstranění objektivních článků, které se zaobírají jim právní cestou. Hodně štěstí!


Powered by LeoSight IFS
LT~83