Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zdražení Polepu


21.5.2021 18:25

Poslední dobou jsem si všiml že polepy zdražily. Nejprvé staly 25 a šlo to postupně na 50 a ted´ to stojí 60.

Poprosím někoho z člena AT proč je to tak dráhé.

 

chci se zeptat protože je to vélké zdražení v online obchodu.

 

((ps:pokud se k tomu nechcete vyjádřit nevadí mi to))

21.5.2021 19:15, naposledy upraveno 21.5.2021 19:16 uživatelem neznamy#4565

Ahoj @lukas68 Nejspíše je to kvůli toho, že je velká poptávka, kupuje to hodně lidí, tak se cena zvedla, takhle to funguje i v supermárketech, taky to může být z části kvůli toho, že se pak polep prodává o dost levněji, v průměru za 30 kreditů na tržišti zde na webu, deset korunek navíc není zase tak hodně. 

21.5.2021 19:59, naposledy upraveno 21.5.2021 20:03 uživatelem Rataj

Já si teda nepamatuju, že by stály 25 (možná když byly ve slevě).

Každopádně ano, zdražil jsem je z 50 na 60 kreditů.

Důvodem je velká poptávka a také skutečnost, že velké množství polepů na serveru hodně "žere" a na slabších PC se to pak může hráčům lagovat, pokud je v okolí moc vozidel s polepem. Je proto možné, že se polepy v budoucnu ještě více zdraží (stále se ale pohybujeme v řádech desítek korun).

Pokud je pro tebe 60 Kč příliš moc peněz, tak si můžeš počkat na slevu nebo předmět zakoupit levněji na tržišti (pokud jej bude zrovna jiný hráč prodávat).

Ještě doplním, že za polep (narozdíl od VIP skinu) neplatíš pravidelně, ale jedná se pouze o jednorázový nákup a polep už ti zůstane na vozidle na pořád (resp. dokud pojede Skimo, nebo dokud vozidlo nesešrotuješ).

21.5.2021 20:15

Díky @Rataj za odpověd prosím o lock

 

21.5.2021 22:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~40