Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno žaloba


WOXOFF

Hráč

4
23.5.2021 17:08

Podavatel: Jozeph Pedo

 

Dnes som išiel z mojho domu v LS do mojej firmy ako sa jej darí. Ked v tom vidim na ceste v oblasti Red County za mostom ciernu audinu ktora blokuje cestu. Tak pribrzdim a zrazu na mna nejaky straznik zacne kricat nech vystupim z auta. Samozrejme som neprotestoval a vypol som motor a pomaly vystupoval z auta. Ked v tom pocujem strelbu. Prikrcim sa a zrazu som sa zobudil v nemocnici s prestrelenym hrudnikom a par strelami v oblasti brucha. Po tom co som sa rozpraval s doktorom tak mam prestrelenu pravu ladvinu a prave rameno. Chel by som tymto vysvetlenie od strany A.R.T a PSA. Prisiel som a rozstrielali ma bez dovodu. Spolupracoval som a  z nejakeho dovodu sa rozhodli ze do mna zacnu strielat. Mam teraz zranenie ktore sa nevylieci len tak.  Nijak som nepotestoval ani sa u mna nic nenaslo, takze nemali ziaden dovod mi nic spravit.

 

Týmto chcem podat zalobu na pana ktory ma postrelil a ziadam o odskodne

Zámer:získať odškodné

20.6.2021 04:36

Adresát: Jozeph Pedo

Věc: Odpověď na žádost.


Vážený pane Pedo,
tímto Váš podnět zamítáme z důvodu nedodání prokazatelných důkazových materiálů. Pokud-li na svém podnětu trváte, prosíme, abyste případné důkazové prostředky zaslal jako přílohu v nové žalobě. 


Violleta Laurenzo, J.D.,
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~43