Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení banu.


Dave323

Hráč

32
24.5.2021 18:47

Zdravím, dneska jsem dostal ban na 5h za NonRP act. S tím, že jsem toto udělal souhlasím. Na druhou stranu, ve chvíli jsem dost spěchal ze Skima a už jsem zmatkoval a chtěl jsem bedny z auta zachránit. Chybu jsem si uvědomil, a pokud by to šlo a dostal bych UB nebo zkrácení, nemám problém danému bedny dát. Chybu jsem udělal, a nyní už je na @acaBeNendohzoR , jak se k tomu postaví. Dneska bych si ještě rád zaRPil, jelikož Skimo je aktuálně jediná věc, kterou hraju takže mě to mrzí. Ban byl udělen v 16:20, tudíž by mi po UB na RP moc času nezbylo.

Jacko88

Hráč

41
24.5.2021 19:59

Můžu dosvědčit že tohle je pravda, Dave spěchal na skautskou schůzku, takže to potřeboval rychle odpojit... A i tak si myslím že mu ty necelé 4h úplně stačili. :)

acaBeNendohzoR

Hráč

69
24.5.2021 20:13

ahoj, unban ti je udělen, oceňuji tvoji snahu, to že si napsal celkem použitelnou žádost a to že si si svou chybu uvědomuješ.


Powered by LeoSight IFS
LT~28