Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o zdědění vozidla


27.5.2021 22:41, naposledy upraveno 28.5.2021 14:44 uživatelem Derbo

Podatel: Lucie Nagy

Věc: Žádost o zdědění vozidla s VIN 5244

Odůvodnění: Dne 27.5.2021 o 22:20 spáchala osoba Maxim Robson sebevraždu na přehradě, ještě před tím mi osoba svěřila vozidlo jak může být viděno i slyšeno na přiloženém kamerovém záznamu.

Záměr: Zdědění vozidla s VIN 5244

Přílohy: [ Videozáznam se zvukem osoby Maxim Robinson svěřující Lucii klíče a skákající z přehrady ] (( Případně dodám logy jestli bude potřeba ale nerád bych je zveřejňoval ))

Dodatečná odpověď: Večer byli povolány i zložky Inovovaného Záchranného Systému které následně odešli, já se pokusila osobu přemluvit ale neuposlechla. Viz. kamerový záznam.

28.5.2021 14:24

Adresát: Lucie Nagy

Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Nagy,

případ prvně předáváme Policii San Andreas, aby prošetřila, zda nedošlo k porušení zákona č. 14/2020 článku 1. (Trestné činy proti životu) §5 Účast na sebevraždě.

Pokud policie tuto možnost vyloučí, pak můžeme zahájit dědické řízení.


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.

28.5.2021 17:33, naposledy upraveno 28.5.2021 19:27 uživatelem Derbo

Vážený Soude,

dne 28.5.2021 o 17:10 jsem se dostavila na stanici Policie San Andreas s požadavkem na zhlédnutí záznamu a vyřešení. Přikládám ofocený dokument s razítkem o nevině na sebevražedné činnosti osoby Maxim Robson. Prosím tedy o zahájení řízení.



(( @Rataj ))

15.6.2021 20:32

Adresát:  Lucie Nagy

Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Nagy,

Vaše žádost o zahájení dědického řízení se tímto zamítá. Dle §4.4 zákona 27/2021 (,,Úmrtí osoby a dědické řízení") nejsou jiné poslední vůle, než-li písemné platné. Vzhledem k tomu, že se k majetku pana Maxima Robsona žádný rodinný příslušník, či osoba vlastnící poslední písemnou vůli pana Robsona nepřihlásil, bude jeho majetek rozprodán ve prospěch státu.


Violleta Laurenzo, J.D.,
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~76