Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-116] Vyhlášení voleb do Kongresu - červen 2021


1.6.2021 19:18

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchní soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období červen 2021 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 4. 6. 2021 do 6. 6. 2021.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 3. 6. 2021 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 4. 6. 2021 do 6. 6. 2021. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 7. 6. 2021 do 4. 7. 2021.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (čtyři hlasy dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 

1.6.2021 19:42, naposledy upraveno 1.6.2021 19:44 uživatelem Kolpanek

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Odesílatel:
Celé jméno: Patrik Lovecký
Datum narození: 25.5.1990
Titul: JUDr.


Vážený soude, váženi spoluobčané, voliči,
Rozhodl jsem se, že budu kandidovat po 3x na starostu města Blueberry a pokusím se navrátit na pozici Předsedy Kongresu San Andreas. Za mého působení jsme chtěli uspořádat vcelku velmi věcí, ale omezila nás absence stavební firmy. Slibuji, že znova budu věrný Vám občanům a povedu městečko Blueberry do výšin!

Možná se ptáte, proč chci znova být starosta? a zároveň předseda kongresu?
- Nabral jsem neskutečné spousty zkušeností a nechci, aby kongres nějakým způsobem vedli lidé, bez zkušeností, chci jím osobně předat mé zkušenosti. Dá se říci, že je chci "zaučit". Nechci, aby nějaký starosta vedl městečko Blueberry ke "zkáze".  (Dodatek - Předseda Kongresu se vybírá na zasedání Kongresu.)

Volit můžete od 4. 6. 2021 do 6. 6. 2021 na úřadě v Blueberry. Běžte volit! volte mě pro lepší život!

S pozdravem a přáním krásného dne,
- JUDr. Patrik Lovecký Ph.D.

1.6.2021 20:30, naposledy upraveno 1.6.2021 23:33 uživatelem nereznavzdy

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,

Las Venturas 1154.


Vážený soude, 

já, MUDr. Rotte Wallied, tímto potvrzuji svou kandidaturu do VOLEBNÍHO OBVODU MONTGOMERY.

 

Vážení občané, 

těší mne, že čtete tyto řádky, zajímáte se o budoucnost státu San Andreas.

Jmenuji se Rotte Wallied, možná, jste o mně již slyšeli, tehdejší ředitel, nynější inspektor provozu u zdravotnické záchranné služby, výjezdové stanoviště Montgomery a stálý soudní znalec u vrchního soudu.

Díky těmto pozicím se furt často, ukazuji na krajském zasedání. Jsem z orientován v zdejší politické scéně.

Pokud, bych se stal starostou, vybuduji během mého mandátu PODZEMNÍ PARKOVIŠTĚ, v obci Montgomery, dále bych chtěl zajistit větší silniční bezpečnost, jelikož stav, dopravních nehod, s poměry s ostatními kraji SA, je více než podivuhodný.

Dne 1.6.2021 v Montgomery,

MUDr. Rotte Wallied.

*U dopisu, se nacházel dopis, sponkou připnutej, v něm stojí:*

 

Jméno a příjmení: Rotte Wallied

Titul před jménem: MUDr.

Datum narození: 2.1.1969

Trvalé bydliště: Los Santos, Vinewood 302

 

 

Honza4125

Hráč

13
1.6.2021 21:13, naposledy upraveno 3.6.2021 11:49 uživatelem Honza4125

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Odesílatel:
Celé jméno: Hanz Caser 
Datum narození: 12.10.1987


Vážený soude, váženi spoluobčané, voliči, rozhodl jsem se kandidovat na starostu Dillimore 
Za mého působení Bych udělal pár změn v Dillimore  Občáné si stěžuji na vélkej hluk. Požádal bych dotaci na opravu Chodniků, silnice. Vybudovat Párkovište.

Taktéž, Bych  založil úřední hodiny, kde by  spoluobčané mohli přijít požádat o různé věci či podat nějaké návrhy, které by mohl zlepšit život v městečku Dillimore ., ale taktéž mohou přijít podávat stížnosti  na nějaké problémy v městečku Dillimore .. 

Budu rád, jak mne  budete volit. 
Přeji hezký den všem spoluobčanům.
- Hanz Caser

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: Pozměnění IC dopisu.

Sensei

Hráč

27
1.6.2021 21:58, naposledy upraveno 1.6.2021 21:59 uživatelem Sensei

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Odesielateľ:
Celé meno: Daniel Salazar
Dátum narodenia: 12.7.1993


Vážený súd, drahí spoluobčania a voliči. Oznamujem svoju kandidatúru na starostu obce Fort Carson.

Moje meno je Daniel Salazar a som hrdý občan obce Fort Carson ako jeden z vás. Minulé voľby boli tesné, no je tu nový mesiac, nová šanca na zmenu k lepšiemu. Rád by som pokračoval v návrhoch a sľuboch z minulej kampane, síce poniektoré už urobil minulý starosta, no  určite mu to nezazlievam, práveže naopak som rád, že sa naša malebná obec mení k lepšiemu. No vždy sa dá urobiť viac, a preto aj tentokrát vravím: "nedokážem slúbiť všetko, no vždy urobím všetko čo bude v mojich silách a právomoci pre našu krásnu dedinku." 

Som rád, že neberiete voľby na ľahkú váhu, a idete voliť aby nás hlas bolo počuť!

Za Fort Carson

- JUDr. Daniel Salazar, PhD.

1.6.2021 22:17

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,

Las Venturas 1154


Kandidát:

Celé jméno: MUDr. Mgr. Jan Lemka

Datum narození: 10.4. 1992


Vážený soude, vážení občané San Andreas,

já, MUDr. Mgr. Jan Lemka, ředitel ZZS, tímto oznamuji kandidaturu do volebního obvodu Palomino Creek.

Jako ředitel jedné ze složek IZS bych mohl do IZS díky pevným vztahům vnést spousty pozitivních věcí a jako svědomitý občan Palomino Creek dělat vše pro bezpečnost a spokojenost mých drahých sousedů. Zároveň bych s chutí podpořil smysluplné návrhy z vašich stran týkající se zvýšení bezpečnosti ve zdejším obvodu a kromě toho bych pokračoval v rozjednaném vystavění parkoviště poblíž radaru.

Předem děkuji za každý hlas, všem dalším kandidátům přeji hodně štěstí.

 

MUDr. Mgr. Jan Lemka

ředitel ZZS San Andreas

 

Robiiinek

Hráč

15
1.6.2021 22:40, naposledy upraveno 2.6.2021 15:52 uživatelem Robiiinek

Adresát:

Vrchní soud San Andreas.

Las Venturas 1154

Odesílatel:

Celé Jméno: Jacob Smith

Datum Narození: 22.9.1991

Titul: MUDr.

 

Vážený soude, spoluobčané a voliči.

já, MUDr. Jacob Smith tímto dopisem potvrzuji svou kandidaturu na starostu města Palomino Creek. Neslibuji vám nic, ale budu se snažit splnit vaše požadavky které mi předáte. Chtěl bych pro Palomino Creek lepší zítřky. Žádná kriminalita, rasismus a nevhodné gesta občanů.

Kdykoliv kdyby bylo potřeba, mně občané mohou požádat o nějakou věc která by pomohla Palominu. Zda by to byla věc normální a vhodná. Tak bych se pokusil o její vybudování. Zároveň nesouhlasím aby pan Hanz Caser byl opět Starostou z důvodu spáchání trestného činu a hromadu přestupků.

Budu rád, když mne budete volit.

Přeji hezký zbytek večera vážený soude, občané a voliči.

MUDr. Jacob Smith

Zdravotnický Záchranář ZZS San Andreas

 

 

 

 

 

 

zeldinko

Hráč

45
2.6.2021 23:51, naposledy upraveno 2.6.2021 23:55 uživatelem zeldinko

• Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


• Odesílatel:
Celé jméno: Benjamin Reed
Datum narození: 28.7.1998


Vážený súd a vážení voliči,

Týmto by som chcel oznámiť moju kandidatúru na post starostu volebného obvodu Dillimore.

Po svojom minulom víťazstve vo volebnom obvode Fort Carson, som sa rozhodol to teraz prenechať nejakej novej tvári a kandidovať inde. Už som raz členom kongresu bol a myslím si, že som za ten relatívne krátky čas dokázal načerpať kopec skúseností, ktoré dokážem a som ochotný posunúť ďalej. Za môjho pôsobenia v kongrese sa udialo mnoho vecí. Spolu s mojimi kolegami sa nám podarilo výrazne upevniť vzťahy a zlepšiť situáciu medzi IZS zložkami, naplánovať a schválit modernizáciu priestorov VS a urgentného príjmu Montgomery, zvýšiť platy pre členov ZZS, podarilo sa nám vyhnať z kongresu organizovaný zločin a korupciu, a hlavne zabezpečiť všetkých obyvateľov San Andreas, keďže posledné udalosti sú celkom krušné. 

Každopádne, to je len vrchol ľadovca. Ešte stále máme pred sebou poriadny kus práce, ktorý niekto musí spraviť a ja by som bol rád keby môžem byť znovu jeho súčasťou, preto ak môžete, tak určite nezabudnite ísť voliť.

S pozdravom Benjamin Reed

4.6.2021 11:06

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Patrik Lovecky
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
Rotte Wallied
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
Jan Lemka
Jacob Smith

(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
Hanz Caser
Benjamin Reed

(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
Daniel Salazar
[Prázdný hlas] - Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~174