Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o zkacení trestu/unban


neznamy#3803

Smazaný účet

2
7.6.2021 14:35

Zdravím dostal jsem ban  za pravidlo 37 a 33

 

33 pravidlo vykrádani vozidel bez povolení administratora

Takže co se stalo? s mafii, jsme vykrdali auto že jeden typek řekl že to máme povolené, takže jsme na to kyvnuli, a že to vykradem, a pak jsme zjistili, že jsme to povolené nebylo, takže jsme tam ukradli chemickou sadu a suroviny, které jsem musel vratit, ale nedělalo mi to problem, 

Co se stalo s mosimem? normalně řekl že to měl povolené, tak někde odběhl na dalnici, a do lesika že to má schované, ale nemohl jsem vedět že to je v  tom autě, které byli kradené, k celé situaci jsem se já nevyjadřoval protože jsme to nevěděl, ani oba dva, co jsme tam seděli, pak nás portl admin co vím o mosinu a Chovrioletu, tak jsem řekl pravdu, vše jsem byl nucen vráti, co mi nedělalo problem, protože jsem se nechtěl hádat, o čem nebyla pravda.

Pravidlo 37.

K tomudle pravidlu jsme se dostali tak že jsme typky okradly u obchodu, který jsme sami navrhly, jednalo se o náboje do taseru, ale neukradli jsme nic mu, protože mi jsme byli prodejce, takže jsme mu nic neukradly, o čem měl zájem koupit, protože jsme IC jednoduše lhaly, že to máme a sraz dáme, kde jsme se střetli byli jsme tam 3 který jsme je přepadly, ale také pravidlo jsem pochopil jinak, tak že se nesmí okrást o nějaký daný majetel, třeba auto či dum, ale i tak podle mě pravidlo nebylo porušené, nevím jak to je přesně napsané, ale vím že nějak nesmím okrást bez povolení prodejce, když k tomu ani nedošlo, přepadli jsme ho mi, prodejci, takže jsme mu nic neukradly co měl na prodej,

Co jsme mu ukradly vše?
taser 2x měl u sebe ješttě s typem a okolo nějakách 140 tisic na kterých byla domluva.

Dodatek:

Moc se omlouvám za pravidlo 37 i když si nejsem jistej zda jsem porušil a 33 se také omlouvám i když za to celé nemužu já, vše jsem mu vratil z pravidla 33 co se jednalo surovin či chemické sady, prosim o zkracení banu, či zrušení, byl bych moc vdečný, Fellaglovi, jelikož jsem si vědom co jsem udělal, a uvědomuji si to, ale nemám kde hrát, protože Skimo je zatím nejlepši server pro mě, kde se v klidu RP, a zatím jsem našel Jednoho člověka který odmíta semnou RPit, přeju krásný zbytek dne Adminům, či čtenářum.

7.6.2021 17:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024