Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání vůči udělenému trestu ze strany KS


8.6.2021 21:51, naposledy upraveno 8.6.2021 21:55 uživatelem Kolpanek

Podatel: JUDr. Patrik Lovecký Ph.D.
Věc: Odvolání vůči udělenému trestu ze strany KS

Odůvodnění:
Vážený soude,
Dne 5.6. 2021 možná 6.6 2021 jsem byl zadržen členem KS (plešatý pán) z důvodu podezření za prodej glocku.
Okamžitě jsem se obhájit, taktéž jsem odcizení glocku nahlašoval pánu Kapitánovi Jeffrymu Scottovi. Psal jsem mu na aplikaci do soukromých zpráv. Zmínil jsem tam, že mi byl MOŽNÁ odcizený glock. Prvně jsem si myslel, že glock zabavil člen PSA, protože se mi stala taková nehoda. V den kdy mi zemřela manželka, tak jsem podlehl depresím (Už jest vše v pohodě, podstoupil jsem psychickou terapii). Chtěl jsem svůj život ukončit, tak jsem vzal glock a postřelil jsem se. Vše jsem viděl na záznamu z bodycamu. Tam jsem viděl, že mi glock odkopl nějaký člen ZZS. Údajně na místě byla jednotka PSA, která měla daný glock zabavit. Jak se ukázalo, tak očividně ne. Pánu z KS jsem říkal, že se můžeme kouknout na záznam z bodycamu, ovšem, pán odmítl a řekl něco ve stylu "Počkám na vyjádření ze strany Scotta". Myslím si, že za ty dva-tři dny co jsem ve vězení, již musel podat svůj pohled. Myslím si, že daný člen KS mě chtěl zavřít úmyslně, abych těch 5 dní "trpěl" v base (což mě mohou zadržet dle zákona.). Pochybuji, že aspoň jeden člen KS, není schopny přijít do cel a udělat mi výslech. Myslím si, že členové KS si říkají něco ve stylu "Okej, zavřu ho na pět dní, protože můžu a pak ho vyřeším". Neděje se to i u mě. Ptal jsem se pár lidí v celách, jak dlouho čekají na výslech a čekají celkem dlouho. Musím podotknout. že mi ani neřekli, zda mám mít výslech... řekli jenom, že si počkají na vyjádření pána Scotta, jak jsem již psal. Pána Scotta znám osobně, tudíž pochybuji, že by se nevyjádřil hned. 
Ještě chci dodat, že na mém záznamu z bodycamu, lze vidět, že jsem nikomu zbraň neprodával. Bodycam mi jede 24/7. 

Záměr: Žádám o propuštění a odškodné za udělený trest. 
Taktéž mi byl zabavený glock a byl bych rád za jeho navrácení... jsem vlastníkem zbrojního průkazu T1. 

Přílohy: Záznam z bodycamu. 


Powered by LeoSight IFS
LT~21