Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban či popřipadné zkacení


neznamy#3803

Smazaný účet

2
10.6.2021 18:41

zdravím, dostal jsem ban.

Ohledně čeho?
Dobré tak jsem dostal ban za pravidlo spamováni PMkach, jakoby nevím jestli je uplně spam 2 zprávy, :DDDD ale tak okay, dale jsem dostal za nenatočené video, a co jako ? to mám jako si sehnat počitač který mi to utáhne ? jakoby řict mi nehraj nelegál ? to že nemáš PC? to jako mužeš za to ty? každý neni bohaty, a nevyděláva si nějak dost, mě stači dost aby mi rozjelo MTA, ale prostě nahrávam to ale piše mi to video se nenahrálo, tak jako co? jakoby nevím jestli tohle pravidlo je uplně vhodné pro všechny co nemaji PC na to přizpusobené, jakoby dostal jsem pak rapla, tak jsem začal být takzvaně "toxic" jakoby typek dostal PK a začné metovat, vrati se na místo, zavola si PSa, či tam dojede, s kamionem kde byla přepadena, to umím také, dostal PK, i když se odpojil, tak jsem nechtěl dávat report, nechtěl jsem to řešit, ale tak jakoby dostane PK, neví ani kdo jsem, nezarpil jestli mě poznáva a hned HAHAHA To je james Frookyn on mě přepadl, ani nenapsal /do poznáva Jamesa? kdyby mě poznal tak neřeknu nic, ale prostě mi to přijde jako Trash RP, a celé nedorozumení, pak mě stopnou PSA, stím že černé chamaro okráda, tak jakoby co si myset o tom ? jakoby přijedou tam 2 hlidky, začnou mi prohledávat auto? jakoby POrušení krajního rozumu? z ničeho nic? ani si neověři jestli to je meta?  či PK? jestli jsem mu dal ? psal jsem to začli byt že hrajeme Dále RP, ale mě se prostě nechtělo, ano prohhrál jsem uznávam měl jsem u sebe dlouhou zbran, také mi přislo blbě  když jsem zarpil /me schováva zbran pod sedačky, také mi přijde blbost /me prohledáva vozidlo, a napiše /do našel PDWčko? a dá /do S? Jakoby tohle mi přijde dalši Trash RP, nebo Passive RP, kdyby dal /change  30 tak bych to tak bral, ale typeček si přijde, zarpi si to a ani mi nenechá odpovědět v /do 

Snad vyjadření je snad dlouhé, neměl jsem jednoduše nervy, pak přijel typek a začal prudit, že proč si hraju na Fufu mafyana když nemam ani na to PC? tak co to je za přistup? Jakoby tohle mě dost na skimu Omrzelo, i když normalní lidi Rpi normalně, najdou se jedinci co dokážou pořádně vytočit, a to dostlova, na skimu hraju asi 4 tydný, potkal jsem spoustu nových a skvělých lidi, se kterou jsem měl čest RPit, ale jsou tu fakt jedincy, který neradi prohrávaji, jako jsem já, ale jinak rád prohrávam když je k tomu důvod, a neodmítam rpit, když se jedná o Meta, či dostal PK, už semi stalo s Firmou AIC, že jsem někoho unesl a hned po PKačku, Napsat do vysilačky POZOR UNESL MĚ ŽLUTÝ RAPTOR, fakt tohlě mě omrzelo, jinak na SKimu nehodlám končit, protože mám ještě hodně vymyšlené RP A to dost velké, ale zkazilo mi to hodně lidi, 

unesl jsem Lucie Hajkova, prosim o vyšetření, jelikož mě to dost omrzelo, pro mě všě Prosim o unban či o zkrácení, a omlouvám se za menši toxicitu, jsem takovej člověk co mě dá vytočit ledaco, ale fakt se omlouvám za tohle chováni, jestě k adminovi, ale když ti napiše někdo do PM něco nehezkého, také by to někdo nadáva

Zatím vše, Rozloučím se.

 

11.6.2021 15:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~17