Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aký máte názor na Rezekvitek ?


Jacmen007

Hráč

10
12.6.2021 20:26, naposledy upraveno 12.6.2021 20:28 uživatelem Jacmen007

Zdravím vás chcel by som sa vás spýtať aký máte názor na Rezekvitek  či ste s ňou spokojný.

Môj názor na Rezekvitek  nie je úplne ružový ,pretože mi viacej  uškodila ako pomohla tak preto sa chcem spýtať vás či len ku mne sa chová tak ako sa chová nevadí neriešim. Tak ako to máte vy ? Ste s ňou spokojný

(Toto téma nie je vôbec urobené za účelom vyprovokovať Rezekvitek alebo ju nejak poškodiť len chcem vedieť názor ostatných ďakujem za pochopenie )

 

Prípade ak sa takéto témata nemožu robiť nie je problem hneď ho odstránim 

12.6.2021 20:31

Sympatická, milá, vstřícná. Takových lidí do A-T rozhodně více. Holt zde platí asi "Jak ty ke mně, tak já k tobě." 

 

 

12.6.2021 21:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacmen007

Hráč

10
12.6.2021 21:43

Zchovankyo jasné chápem každý ma svoj názor  s tým že čo si písal Jak ty ke mne tak ja k tobe úplne nesúhlasím ale keby ako si písal takých ludi do A-teamu skôr by som to priroval ku Lexikonnovy pripadne Puding to su za mňa najlepší admini :)

12.6.2021 21:43
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
12.6.2021 21:54

Ahojky,

za mě je to dobrý adminka, teda, dobrá, milá, naštěstí, jsem od ní nedostal ještě ban, takže je u mne hvězdička na plátně, ale, zas si mě neuplatila TP(trusted playerem), měl jsem to od ní prý slíbený, či co, bohužel, jsem od ní už nedostal :C , předehnal ji Flyer <3 . Dobrou noc. Píšu moc dlouze, a o ničem zas.

DnOndra

Hráč

50
12.6.2021 22:01, naposledy upraveno 12.6.2021 22:01 uživatelem DnOndra

Jsem s ní naprosto spokojen, rozhodně je přínosem do Admin Teamu! 

KrysCZ

Hráč

30
12.6.2021 22:45

Ahoj,
s Rezekvitek mám zatím pouze pár zkušeností, ale naštěstí jedině pozitivní.
Zdá se mi být hodně chápavá a nemá potřebu rozdávat zbytečné tresty.
Dokázal by jsi nám říct, jak Ti uškodila ?

S pozdravem,
já, ahój !

Jacmen007

Hráč

10
12.6.2021 23:02

Ahoj KrysCZ ako som písal veci čo sa stali už neriešim  s pozrdravom 

Ja dobrú noc :)

Holub

Hráč

46
13.6.2021 13:07

Na to, že začala zde na MTA od nuly, tak jsem víc než spokojený. Fajn přístup (kéž by se totéž dalo říct o některých jiných členech AT... dívám se na tebe, feliciáři...), reporty řeší a celkově působí jako (fajn/okay) člověk a ne jako naštvaná arogantní schránka, kterou lze popsat ne zrovna vulgárními výrazy. 


Powered by LeoSight IFS
LT~83