Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nabor HZS


DarkTime

Hráč

2
12.6.2021 21:54, naposledy upraveno 12.6.2021 22:20 uživatelem DarkTime

 Jméno a příjmení -Adam Holub

- Datum narození a váš věk - 22 1.21999

- Dosažené vzdělání včetně titulů - Maturita MGR

- Telefonní číslo -359796

- Trvalé bydliště -  XXX

- Proč chcete být hasičem -Hasiči mě vždy naplňovali být hasičem je najít můj smysl života miluji jak HZS pomáhá liden ať už to jsou nejhorší podmínky vždy pomůžou pomahani lidem na mě dělá dojem a proto se chci stát hasičem ani mi nejde o plat nebo postavení jde mi o zachraňování životu 

- Něco o Vás - Dobry den, jsem Adam Holub nedávno jsem znova přijel do města a zjistil jsem že je nabor do HZS toto je moje vlastně druhá přihláška současně pracuji jako DHL jako Řidič mel bych zájem ale se stát hasičem na plný úvazek v DHL podám výpověď a budu pomáhat lidem HZS je můj smysl života pomáhat zachraňovat v jakykoliv podmínkách je prostě něco vždy se snažím udělat dobrý skutek miluji ZZS a HZS nejvíc protože tyto 2 IZS složky mi dnes zachránili život a to mě také natuklo že budu dělat to samé toto je vše ode me s pozdravem Adam Holub. 

Petan09

Hráč

20
12.6.2021 22:04, naposledy upraveno 12.6.2021 22:04 uživatelem Petan09

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

Dobrý den, pane Hlobe. Prosím aby jste přihlášku odeslal do správné přihrádky, ZDE

 

S pozdravem por. MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024