Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - KrysCZ


KrysCZ

Hráč

30
13.6.2021 12:42

Ahoj,

dnes mi byl udělen ban za údajný metagaming od GM Scor.
Dle mého názoru měl tento ban sloužit k pouhému poškození..
Scor by na to měl spoustu důvodů, ne?
Prvním takovým důvodem je, že jsem včera dostal TP. (Dle mého názoru je tahle možnost hodně pravděpodobná)
Následně je tady důvod takový, že si Scor prostě moc bere IC, vždy to tak bylo..
Já to chápu - Je ti 13, nemáš kamarády a čerstvý vzduch jsi kvůli online výuce neviděl minimálně půl roku.

Má otázka je jednoduchá: Proč Scor zrovna v tuhle dobu začal řešit naprosto zapomenutou věc ?
Je v tom něco osobního ?

GM Scor se na WEBu oháněl nějakým přiznáním, které se nikdy nestalo.
Já jsem sice napsal, že je samozřejmě možné, že jsem křestní jméno (Už jen to banovat za křestní jméno)
 nikdy neslyšel, ale myslím si, že je to opak. Dnes už samozřejmě vím, že jsem to jméno předtím 100% slyšel..
 Je domněnka důvodem k banu?

Ve vší podstatě mi nejde, tak o to, že jsem přišel o TP, ale především mě zaráží chování GM Scora..

Zde přikládám RP Driving GM Scora za postavu Rose Walker. :3 : (1) Scor je superhlupák! :) - YouTube

Scor udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 6 a 7
13.6.2021 13:42

"Já to chápu - Je ti 13, nemáš kamarády a čerstvý vzduch jsi kvůli online výuce neviděl minimálně půl roku."

Že tě huba nebolí z toho co jsi o něm napsal. Takovej hnus napsat, jsi ty normální? Už jen z toho důvodu nesouhlasím s unbanem, spíš bych ještě přidal...

 

 

Petriik


Powered by LeoSight IFS
LT~69

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024