Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám si o UB


DarkTime

Hráč

2
14.6.2021 06:50, naposledy upraveno 14.6.2021 06:53 uživatelem DarkTime

Dobrý den, Jako první věc bych se chtěl omluvit třem Administrátorům Puding Anxicex a Lonxixxxx za lhaní zneužívání atd... 

 

Chtěl bych si zažádat o UB protože když jsem zjistil že mám 10 denní ban tak mě to zamrzelo celkově ta drzost atd k Admin Teamu upřímně proti Adminum na LeoSightu nemám absolutně nic mega vpoho týpkové a týpčice no, ale k věci pokud by jste byly tak moc hodní a dali mi unban tak bych se choval k Administrátorům slušně a nekradl bez povolení omlouvám se za potíže co jsem vám spůsobil tím že jsem se choval hnusně. Už bych nelhal ani nekradl bez povolení a vše ostatní. Upřímně Skimo jsem si oblíbil a chtěl bych tam být denně za 1. je tam super Admin team za 2. normální hráči za 3. není tam nuda za 4. Multifaction systém :D a takhle mužu počítat do nekonečna takže vás žádám Anxicex Puding a Lonxixxxxx Smím dostat ještě 1 šanci ? Děkuji mnohokrát za to že jste to dočetli až sem a přeji hezký zbytek dne DarkTime :)

14.6.2021 13:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo