Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


michal2012

Hráč

6
21.6.2021 08:37

Ako môžeš dostať Ban za to že si dáš report že nemás firemné auto a admin sa pomerne lebo voziš na inom a povieš mu nech ti ju portne na toto ID auta a on ti dá Ban že robíš z neho poskoka od:Rozhodnenebaca

acaBeNendohzoR

Hráč

69
21.6.2021 08:45

Lidi kteří ban nedostávají: *nevím kde mám auto, tak si podám report, popíšu tam problém a dodám id auta a počkám až si admin najde čas a report přijme*
Lidi kteří ban dostanou: *Mám auto u někoho v garáži, protože si nejsem schopen nastavit /fpark, nebo se mi prostě nechce ho někam dopravovat, podám si zmatenej report, kterej neřekne skoro nic, začnu adminovi spamovat pm "Dělej, vem mi report, je to velice akutní, jestli to ihned nevyřešíš, zkolabuje vesmír", pokračuji dokud mi admin nevezme můj naprosto neakutní report, kterej není nutné řešit neprodleně*

Zkus uhádnou do jaké skupiny se dá zařadit tvé chování.

Tvoji žádost zamítám, protože nejen že mě spamuješ v pm s reportem kterej nespěchá,  ještě tu neuvádíš ani celou pravdu.


Powered by LeoSight IFS
LT~24