Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-130] Vyhlášení voleb do Kongresu - červenec 2021


21.6.2021 22:29, naposledy upraveno 21.6.2021 22:30 uživatelem Rataj

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchní soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období červenec 2021 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 1. 7. 2021 do 3. 7. 2021.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 30. 6. 2021 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 7. 2021 do 3. 7. 2021. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 4. 7. 2021 do 4. 8. 2021.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (pět hlasů dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 

Sensei

Hráč

27
22.6.2021 14:12, naposledy upraveno 22.6.2021 14:15 uživatelem Sensei

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Odesielateľ:
Celé meno: Daniel Salazar
Dátum narodenia: 12.7.1993


Vážený súd, drahí spoluobčania a voliči. Rád by som Vám oznámil moju opätovnú kandidatúru na post starostu obce Fort Carson.

Niektorí ma možno poznajú niektorí nie... Predstavím sa znova, moje meno je Daniel Salazar, vyštudoval som právo, bývam v obci Fort Carson a už mám za sebou nejaké skúsení na tejto pozícií. Počas pôsobenia som sa snažil urobiť zmeny k lepšiemu. Spísal som niekoľko vyhlášiek a ešte mám nejaké na pláne, taktiež stále hľadáme zamestnanca do pobočky banky San Andreas u nás v obci. Som teda ochotný a pripravený niesť túto zodpovednosť aj naďalej.

"Nesľubujem nič okrem toho, že urobím všetko čo bude v mojich silách pre Fort Carson!"

 

Za Fort Carson

- JUDr. Daniel Salazar, Ph.D.

Robiiinek

Hráč

15
22.6.2021 17:59

Adresát:

Vrchní soud San Andreas.

Las Venturas 1154

 

Odesílatel:

Celé Jméno: Jacob Smith

Datum Narození: 22.9.1991

Titul: MUDr. Ing. 

 

Vážený soude, spoluobčané a voliči.

 

já, MUDr. Jacob Smith tímto dopisem potvrzuji svou kandidaturu na starostu města Palomino Creek. Neslibuji vám nic, ale budu se snažit splnit vaše požadavky které mi předáte. Chtěl bych pro Palomino Creek lepší zítřky. Žádná kriminalita, rasismus a nevhodné gesta občanů.

 

Kdykoliv kdyby bylo potřeba, mně občané mohou požádat o nějakou věc která by pomohla Palominu. Zda by to byla věc normální a vhodná. Tak bych se pokusil o její vybudování. 

Budu rád, když mne budete volit.

Přeji hezký zbytek večera vážený soude, občané a voliči.

 

MUDr. Ing. Jacob Smith

 

Zdravotnický Záchranář ZZS San Andreas

 

 

Holub

Hráč

45
22.6.2021 20:52, naposledy upraveno 30.6.2021 00:56 uživatelem Holub

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Raymond Brantley
Datum narození - 21.6.1983

Volební obvod: Palomino Creek, okres Red County


Vážený soude,

chtěl bych oznámit svou kandidaturu do voleb pro volební obvod: Palomino Creek. Chci svou aktivitou a jednáním v krajském zastupitelstvu přispět k lepšímu životu nejenom obyvatel Palomino Creek a okresu Red County, ale také podnikatelům, kteří jsou dnes omezováni nedostatkem parkovacích míst.


Vážení spoluobčané,

jsem jeden z Vás. Jsem člověk, který v tomto okresu pracuje a tráví většinu svého času. Jakožto člověk který se orientuje v dopravě a vidím v Palomino Creek celou řadu věcí, které je potřeba změnit a zlepšit. Přitom Palomino Creek je jednou z nejkrasnějších obcí v okresu Red County vlivem své přírody a celé řady ikonických památek. Jsem člověk, který si uvědomuje, že cestou k růstu podnikatelů je jejich podpora a umožnění parkování jejich zákazníkům.
 Vím, že Palomino Creek má co nabídnout, ale stále má zásadní rezervy! Jmenovitě kupříkladu parkování skrze autobusovou zastávku, štěrkoviště při vjezdu do obce po mostě Carly Bridgesové, nebezpečná lávka Tonnyho DeLarga, která je již delší dobou nejen ostudou Palomino Creek, ale nebezpečí pro samotné obyvatele. Stejně tak si Palomino Creek zasluhuje zlepšit svou bezpečnost skrze kamerový systém s databází, který zde skutečně zoufale chybí. 
Mé plány jsou následující: veřejná zakázka pro výstavbu veřejného parkoviště na místě ostudného štěrkoviště při vjezdu do obce po mostě Carly Bridgesové, zlepšení kvality života, zlepšení kvality života skrze projekt "Za lepší Palomino" (vysazení nové zeleně, posezení a nových parkovacích míst, která mají podpořit nejenom místní podnikatele, ale i zlepšit kvalitu života obyvatelům a turistům) a zabezpečení nebezpečné lávky Tonnyho DeLarga.



Jeden z renderů možné podoby projektu "Za lepší Palomino"

 


Jeden z renderů veřejného parkoviště při vjezdu do Palomino Creek


Raymond Brantley                                                                  
Kandidát za Palomino Creek

Honza4125

Hráč

13
22.6.2021 21:12

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Odesielateľ:

Celé meno: Hanz Caser 

Dátum narodenia: 12.10.1987


Vážený soude, váženi občané, voliči, po dlouhém rozhodování jsem se rozhodl, že budu kandidovat na starostu v obci Blueberry.

Jak všichni určitě víme, tak Bluebbery je velmi krásné místo/obec, ale má bohužel svoje nedostatky.

Konkrétně myslím:
a) Životní prostředí: Do obce Bluebbery by se hodil menší park, kde by si občané mohli užívat, společné večery či dny se svýma kamarády, zvířecími mazlíčky či jenom trávit volný čas procházkou a relaxací.
b) Parkoviště: Obec Bluebbery má jenom pár parkovišť, které jsou celkem přeplněné a z toho důvodu, občané parkují na chodnících a následně jim jsou zbytečně odtahovány vozidla. Proto bych rád udělal ještě JEDNO parkoviště.
c) Pozemní komunikace: V obci Bluebbery se stává poměrně hodně dopravních nehod z důvodu nepřehlednosti v zatáčkách, nebo na kopečku, který vede z Bluebbery do Palomino Creek. Chtěl bych tam dát nějakou "výstražnou" ceduli, aby si řidiči dávali větší pozor, taktéž by se v nějakých úsecích hodilo dát nějaké "značky" protože tam velmi chybějí a hodí se tam. 

Tyto dané věci, bych chtěl udělat, pokud bych byl vybrán na starostu, ovšem, těch věcí, bude časem více. Celkově, chci udělat to, aby Bluebbery bylo bezpečné a více vhodné pro bydlení, taktéž budu naslouchat občanům, co si žádají a ty nejzajímavější a splnitelné přání učiním. Občané, budu rád, jak mne budete volit, slibuji, že vás nezklamu, ovšem, je na vás, zda mi budete věřit či ne. Přeji všem hezký den.

Z pozdravem Hanz Caser

1.7.2021 01:32

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Hanz Caser
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
[Prázdný hlas]
- Pouze pro volební účast, v tomto obvodě nikdo nekandiduje
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
Jacob Smith
Raymond Brantley

(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
[Prázdný hlas] - Pouze pro volební účast, v tomto obvodě nikdo nekandiduje
(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
Daniel Salazar
[Prázdný hlas] - Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~104

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

sobota 16:00

Kdo je online?
Havran

26Kč včera v 18:40

p0KyX

38Kč včera v 15:35

ElNegros

100Kč včera v 15:17

Nejnovější uživatelé
MilanGGG

Registrován 16.4.2024

minkers

Registrován 16.4.2024

Festers

Registrován 16.4.2024