Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Poslední vůle - Francesca Tereshchenko


ice

Hráč

18
23.6.2021 23:59, naposledy upraveno 24.6.2021 00:00 uživatelem ice

Podatel: Jess Scott

Věc: Poslední vůle - Francesca Tereshchenko

Odůvodnění: Slečna Tereshchenko, narozena 06.02.1987 už bohužel není mezi námi. Zesnula dne 21.6.2021. Toho dne jsem se se slečnou setkala osobně po dlouhé době a dala mi papír. Poté co se stal tento smutný skutek jsem se na papír podívala a spatřila jsem, že jde o její poslední vůli. Ráda bych poslední přání slečny Tereschenko uskutečnila. Žádám zde tedy o nabytí majetku, který mi slečna Tereshchenko svěřila.

Záměr: Nabytí majetku, svěřeným slečnou Tereshchenko.

Přílohy: Poslední vůle slečny Tereschenko.

24.6.2021 11:20, naposledy upraveno 24.6.2021 11:23 uživatelem Rataj

Adresát: Jess Scott

Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Scott,

děkujeme, že jste nám zaslala podnět a poslední vůli, dle které můžeme později zahájit dědické řízení.

Francesca Tereshchenko však dle zákona č. 27/2021 (Zákon o matrikách, jménu a příjmení a dědickém právu) není úředně vedená jako zemřelá. V současnou chvíli je pouze pohřešovaná.

Nemůžeme zahájit dědické řízení osoby, která ještě může být naživu.

Pokud jste od poskytovatele zdravotních služeb dostali informaci, že je slečna Tereshchenko již po smrti, můžete tuto zdravotní službu urgovat, aby tuto skutečnost oficiálně oznámila dle §4.2 zákona č. 27/2021, k čemuž zatím nedošlo. Je možné, že ZZS má momentálně plno práce se zpracováváním podobných záznamů pro oběti tragické údálosti útoku na budovu soudu a proto se mohou další záznamy zpozdit.

Jestliže bude úmrtí slečny Tereshchenko do dalších 5 dnů uvedeno v matrice, pak zahájíme dědické řízení a budeme Vás blíže informovat. V opačném případě Váš podnět zamítneme a můžete jej opětovně podat, jakmile bude smrt skutečně potvrzena.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

ice

Hráč

18
25.6.2021 16:34, naposledy upraveno 25.6.2021 16:57 uživatelem ice

Adresát: Arnold Cornell, J.D.,

Věc: Odpověď


Vážený pane Cornell, mluvila jsem s panem MUDr. Mgr. Janem Lemkou, který mi potvrdil zaevidování slečny Tereshchenko jako po smrti. Byla bych tedy ráda, kdyby bylo možné její poslední přání vyplnit a také zahájit dědické řízení.


S přáním hezkého dne,
Jess Scott

((@Rataj))

 

26.6.2021 10:22

Adresát: Jess Scott

Věc: Zahájení dědického řízení


Vážená paní Scott,

úmrtí slečny Tereshchenko již nyní skutečně máme uvedené na matrice.

Zahájíme tedy dědické řízení, o jeho průběhu a výsledku budete brzy informována.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~44