Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vymazání rejstříku.


Cepicka

Hráč

29
27.6.2021 13:18, naposledy upraveno 29.6.2021 07:23 uživatelem Cepicka

Podatel: Jacob Daniels

Narození: 1.3.1992

Věc: Žádost o vymazání trestního rejstříku.


Odůvodnění: Žádám o vymazání trestního rejstříku, má minulost je taková že jsem musel pracovat pro jeden Cartel a to nedobrovolně... Šlo o to že kdybych pro ně nepracoval zabili by mě, bylo to jako kdybych měl celý čas u hlavy zbraň a cokoliv bych neudělal je jeden výstřel... Kvůli tomuto jsem nechtěně nasbíral něco do trest. rejstříku když to už dál nešlo, tak jsem zariskoval a celé to nahlásil KS které jsem řekl vše co jsem věděl díky tomu jsem hlavní osoby dostal za mříže a po dlouhé době jsem se cítil svobodně. Ale po nějaké době jsem si všiml že ti hlavní byli propuštěni z vězení že nic neudělali a tím se to jen zhoršilo a šly po mě... Došlo to až k tomu že unesli jednoho z sboru PSA a řekli mu ať na mě dají zatykač... Dále si pan Marco Rossi vymyslel že jsem mu zabil jeho 5ti letého syna při čemž jsem ani netušil že syna má a nemám důvod kohokoliv zabíjet.... Celý život žiju legálně alespoň se o to snažím s tím že jsem byl v sboru PSA bych nikdy nic nelegálního neudělal... Jedna věc se ale i tak naskytne a to že jsem u sebe měl jednou nelegálně drženou zbraň... Za to jsem si svoje odseděl a už bych nic takového nikdy neudělal glocka jsem měl jen na sebeobranu.... Takže jsem se ze svých chyb poučil i nikdy bych to znovu neudělal a ani neudělám. Hlavně mi jde o to být stále u HZS... Díky


Záměr: Takže prosím o vymazání trestného rejstříku.

Předem mnohokrát děkuji. S pozdravem Jacob Daniels

2.7.2021 03:55

Adresát: Jacob Daniels

Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Daniels,
Váš podnět byl vyřízen. Rozsudek Vám byl zaslán na doručovací adresu, adresu trvalého pobytu, či Vaši datovou schránku se spisovou značkou S-134


Violleta Laurenzo, J.D.,
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~29