LeoSight.cz

Žádost o Unban DarkTime


DarkTime

Hráč

2
2.7.2021 10:46, naposledy upraveno 2.7.2021 11:12 uživatelem DarkTime

Dobrý den, žádám si o UnBan na serveru Skimo Roleplay.

 

Dostal jsem BAN za nepovolené okrádání, za to se velice omlouvám jak jsem řekl v minulé žádosti měl jsem FiveM ve kterém se to smělo, ale slibuji, že už bych to neudělal mám poslední 4 Dny a prostě umírám že nemám kde hrát kde je kvalitní RP super kolektiv super admini super hráči prostě vše vpořádku měl jsem ban na 13 dnů těch 9 dnů sem jakštakš dal, ale chtěl bych unban z důvodu nemám co hrát velice se nudím a jelikož jsou prázdniny a my nemáme příznivé počasí tak spíš nemám náladu chodit ven v zimě tak bych chtěl hrát na skimu vím že mám dost pestrou /history, ale to bych omezil jako první co bych udělal je pročíst si znovu pravidla. A dávat si bacha na to co jsem zase provedl vím že to není poprvé je to asi po druhé... Rád bych poslední šanci. Chtěl bych se hlavně omluvit Administrátorům, kterým jsem vzal něaký čas řešením reportu za který můžu já... Nevím jaký Administráto mi Ban udělil takže mluvím celkově na Admin Team omlouvám se celému admin teamu a slibuji jestli se mi dostane další šance už se to nestane. Mějte se hezky a děkuji že jste to dočetli až sem ahoj DarkTime!


Powered by LeoSight IFS
LT~20