Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kenny se loučí též...na 3 měsíce.


Kenny15

Hráč

19
3.7.2021 10:24

Ahoj všem!

Po dlouhém rozhodování, jsem se rozhodl na Skimu skončit. Je to i tím, že už mám prostě toho času na hraní málo, do toho ještě práce, věcí kolem žní apod. Sice jsem už několikrát končil na Skimu, ale byl jsem vždycky přesvědčen, abych i nadále pokračoval. 

Chtěl bych poděkovat všem, se kterými jsem měl tu čest jakkoliv RPit, nebo kecat na TSku, a těmi lidmi jsou:
@Puding
@Lexikonn
@neznamy#4474
@Samik
@neznamy#1756
@neznamy#3788
@Robiiinek
@MonsterSKGaming
@Cepicka
@Jacko88
@brbezme

Budu doufat v to, že za 3 měsíce bude Skimo jinde, třeba na ještě jiné úrovni, než je teď. 

Děkuji za všechno.

S láskou a úctou,
Kenny15.

My máme silný refrén jak hovado,

každý ho hmmká celý deň od rána a potom

všetci zblbnutý rad radom,

dokola naj naj, na na na, na na na.

Zeintar

Hráč

49
3.7.2021 10:26

Čau za měsíc 🐙

3.7.2021 11:53
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.7.2021 12:02
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.7.2021 12:03

Třeba za ty tři měsíce bude Skimo opravdu "trochu jinde" a zase se tu ukážeš..byla by škoda kdyby ne..
Díky za všechno Kenny, doufám že mě budeš psát alespoň na DC. <3 :/

Jacko88

Hráč

41
4.7.2021 06:29, naposledy upraveno 4.7.2021 06:30 uživatelem Jacko88

No nic @Kenny15 taky se s tebou loučím, díky za super RP, všechny rady a materiály na DC, atd... Jen mě trošku mrzí, že jsem za Váma chtěl dorazit na TSko a než jsem si udělal čas, tak už je pozdě. 😢 Je to škoda, už odešlo spousta dobrých adminů a teď ještě odcházíš ty a i spousta dobrých hráčů..

Zdar a slávu, Jacko. 


Powered by LeoSight IFS
LT~71

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo