Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA - Aneb jak si Admin tým dělá co chce - Aneb Skimovská dohoda 2.0

1 2



6.7.2021 13:56

Ty stále nevidíš ten problém. Hocičo môžem spraviť, ale ty máš aj tak nejaké svoje plány s admins ktorými všetky zmeny aj tak zrušíš. Nemá to cenu, nekomunikujete s nami a všetko sa dozvedáme ako posledný a v deň platnosti zmien. Napríklad smernice ktoré boli dlhú dobu na hovno a konečne sú prepísané aby to ako tak sedelo, no vy idete písať vlastné nové smernice. Načo sa vôbec snažiť, to radšej investujem čas do nákupu plaveckej výstroje a nafukovačiek aby som sa neutopil pri potápani lodi PSA. (všetko by napravila hlavne komunikácia ktorá je mizerná ngl, snažil som sa viac krát komunikovať)

 

Jaucuko

Hráč

11
6.7.2021 13:57, naposledy upraveno 6.7.2021 14:03 uživatelem Jaucuko

Ano, když to měl Matthew, byla nepsaná domluva, že vedení je Matthew, ale všiml sis že jsme psali do IC chatu, jestli je nový vedení Deepee a doteď tam není žádná odpověď.

Nebo když mi nic neinicujeme, všiml sis tý roomky návrhy nebo ji ignoruješ, ano už se tam nic nepíše, protože se asi z 15 věcích všechny odignorovali, chtěli jsme služební opasek na který dáš Glock, taser a pouta s obuškem. Navrhovalo se to kolikrát, hovno z toho.

To že s tebou nechceme nic probírat. A není to náhodou naopak? Jakmile jsme se dozvěděli ty změny, napsali jsme ti tam všichni svůj názor, ještě docela slušně a logicky, odpověděl si? Ne. 

Toto byl i jeden z důvodu proč jsem odešel ze staffu, doteď si mi neodpověděl na moji 2 měsíce starou otázku, proč jako GM můžu banovat na 72 hodin, ale nemůžu locknout borce co stojí uprostřed silnice a je afk.

Na koho máme svádět že PSA nefunguje když v ní nemáme co jak změnit, protože máme 2 kapitány z toho jeden ignoruje a ten druhej neví co může a nemůže.

Moje suspendace, prosím tě. Jeden spis kterej je podezření a je v něm napsaný, že je tam podezření a akorát si dáte pozor, je bez důkazů a všeho, dost stupidní nemyslíš?

V pořádku, jestli teda můžeme dělat změny i bez tebe tak je budeme dělat i bez tebe tak jak se má a to je dohromady, ne ve 2 lidech z PSA z toho jeden (viz video od Rhyma) co porušuje zákon nebo co to je a jeden co navrhuje felony stop do šipky.

 

Edit::

A o co že najdu několik fotek z felony stopů? To že je neděláš ty, neznamená že nikdo, ale felony stop je možná 4 nejčastější věc u PSA

Banny

Hráč

1
6.7.2021 14:07

Neztrapňujte se kluci. Každým dalším příspěvkem akorát upozorňujete na svoji inteligenci.

ice udělil za tento příspěvek varování: 6) Je zakázáno sprostě nadávat, či se jinak neslušně vyjadřovat. Žádné urážky a osobní útoky zde nejsou tolerovány. Neurážejte ostatní uživatele ani za jejich gramatiku, přesto apelujeme, abyste všichni psali slušně, spisovně a srozumitelně. 7) Respektujte ostatní uživatele a především práci administrátorů. Administrátoři mají konečné slovo, jsme otevřeni rozumné diskuzi, ale hádky jsou zbytečné. Urážky a pomluvy vůči portálu, či jednotlivým členům našeho Admin Teamu také nejsou tolerovány. Útočné příspěvky budou mazány a jejich autoři potrestáni.

Rezekvitek

Hráč

8
6.7.2021 14:50

Chápu, že v afektu se blbě nahlíží na věci z jiného pohledu. Já totálně nezúčastněná to vidím takhle. Rataj bude přebírat policii, vymýšlí věci (který se ještě nedějou a bude je chtít posadit až bude šéf) o kterých víte z doslechu stylem, že jedna bába povídala, že budete v psa každý čtvrtek vraždit rituálně sirotky. Omg sesaďme rataje chci nového majitele. 

Co takhle přestat brečet a počkat s čím teda přijde.. Když to bude oficialní a bude to sračka PAK se o tom můžem hádat. Tohle co se tu děje je trochu zbytečný

Tak si to tu můžem zatím udělat hezký a nehrotit... Ať už je to cokoliv

KrysCZ

Hráč

30
16.7.2021 04:03

HOLUBE,

ještě jednou o mně něco napíšeš a dostaneš pěstí.

 

 

ice udělil za tento příspěvek varování: 13) Off-topic v rámci tématu je zakázán. Jedná se o vkládání odpovědi, která není v souladu s daným tématem. Toto pravidlo se vztahuje i na sekci off-topic, zde je sice povolené zakládat vlákna, která jinam nepatří a jsou zcela mimo tématiku portálu, avšak v rámci daného vlákna je stále vítáno dodržovat téma.

Holub

Hráč

46
16.7.2021 10:44, naposledy upraveno 17.7.2021 12:35 uživatelem Holub

Už na tebe čekám, Kryštofe (nebudu pokračovat dál kvůli GDPR, byť jsi sám používal celé své jméno na nejednom serveru). Jen je taková škoda, že mi nestojíš o záznam kvůli napadení.

Doufám, že u toho budeš brečet stejně jako vždycky, když ti něco nevyšlo (smutný život, co?). Nebo snad chceš připomenout to, jak tvé fetka RP chvíle končily banem na Artheonu právě kvůli mně? Oh wait, nebylo to kvůli mně - bylo to kvůli tobě (stejný důvod proč jsi neskončil s trustedem). Kdyby jsi se choval jako člověk (někdy bys to měl zkusit, v tuhle chvíli si však myslím, že nazývat tě zvířetem je urážka zvířat), tak by skoro vše vypadalo jinak. Jo a... tu RP akci, kdy se na tebe přišila vražda a potom i exekuce kvůli majetku... neber si to osobně, je to jenom hra. 😉

Tvůj zdravý rozum (nejen) v rámci RP je něco, co už tady všichni viděli a co si zaslouží facku (a ne jednu) - stejně jako ty. Ostatně jinak si nedokážu vyložit, že tady máš ze mě takové krámy a pořád a stále tady ze sebe děláš (?) to, co jsem (ne)uvedl výše. Prostě se vzpamatuj, už to opravdu začíná být trapné jak hledáš problém v někom jiném když ty sám jsi problém.


Pro mě je éra, kdy byl v PSA Krys a podobní experti naprostým dnem v rámci RP i kvality služeb PSA. Nevím jak ostatním (kteří nejsou biased), ale mně osobně nepřijde úplně v pořádku dle pravidel být u PSA a přitom mít sklad plný ilegálně držených zbraní. Jinak ty psychotesty, co jste si tam psali navzájem - neskutečně pobavil. 😀
Jsem rád za to, že se dělají změny a že tou hlavní je skutečnost, že tam nejsou lidi, na které se vztahuje čtyřicítka v celé své kráse. Což na tom, kdyby to byla pouze lehká korupce (což je v pořádku), ale sklad nelegálně držených (a ještě k tomu kradených) velkých střelných zbraní je daleko za čárou toho, co se mohlo a dalo tolerovat.

Sice stávající situace v PSA není zrovna ideální, ale mohlo být hůř... a to už taky i bylo.

KrysCZ

Hráč

30
16.7.2021 16:30, naposledy upraveno 16.7.2021 16:43 uživatelem KrysCZ

Možná někdy taky najdu čas na to se sáhodlouze vyjadřovat..

Nepřeji si, aby mně nějaký pansexuál kdekoliv zmiňoval, to je vše.

Nechci být s touto spodinou jakkoliv spojován.

 

Teď jsem se hecnul a přečetl jsem si všechno, co jsi napsal..

Je to plné pouhých domněnek a nesmyslů, které nejsou podloženy vůbec ničím.

Na první stránce jsi se vyjadřoval k tomu, že jsem s Metyuem neměl, co dělat v PSA,

zároveň jsi něco podobného napsal i tady..

Jde vidět, že máš pouze potřebu "špinit" lidi a jelikož na nás nemáš absolutně nic, tak

si prostě vytáhneš jednu kapitolu z našeho RP na Skimu o které nevíš absolutně nic a

napíšeš, že to bylo špatné.

Sklad se zbraněmi ? Ten byl zlikvidován už před vstupem do PSA, teď jsou tam jakési těžící hlouposti.

Psychotesty psané navzájem? Mně je řádně dělal Metyu a Metyuovi je dělal Zchovankyo. :)

Jó a nemusíš se bát, hňupe.. Ty zbraně, které jsme Ti tenkrát ukradli, tak vůbec nevím, kde jsou..

Měl jsem tam zbraně za které jsem řádně zaplatil. :D 

 

Ještě abych se vyjádřil k tomu, že si údajně něco beru osobně, je mi to absolutně jedno..

Tebe prostě nemám rád, což je nejspíše oboustranné a nepřeji si, aby jsi se ke mně jakkoliv vyjadřoval.

 

ice udělil za tento příspěvek varování: 6) Je zakázáno sprostě nadávat, či se jinak neslušně vyjadřovat. Žádné urážky a osobní útoky zde nejsou tolerovány. Neurážejte ostatní uživatele ani za jejich gramatiku, přesto apelujeme, abyste všichni psali slušně, spisovně a srozumitelně. 9) Je zakázáno svými příspěvky vyvolávat hádky (např. zakládání témat na velice kontroverzní témata netýkající se portálu).
10.2.2022 22:29, odstraněno 10.2.2022 22:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Oživování starého tématu, troll

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~135