Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za Zero Tolerance a NonRP Act


DarkTime

Hráč

2
9.7.2021 01:59

Zdravím, chtěl bych si podat o Unban protože si myslím že jsem ho dostal neprávem na 24 Hodin za Zero Toleranci a NonRp Act, pokud se NonRP act počítá jako že skáču přes menu salta tak to nonrp act není IRL skáču kdy chci a kde chci salta a ještě k tomu já jsem tomu typkovy nic neřekl a on do mě začal kopat dávat snožky a začal mi říkat šašku za prvé 1. V GZ za druhé 2. U PSA stanice někoho napadnout je celkem unreal za 3. Nic jsem mu neřekl prostě jsem byl u svého auta a užíval menu na animace on doslova přišel a začal rpit /me dal mu snožku... A tímhle to začalo tak jsem napsal že /do F, byl ve vzduchu a ten typek byl odemne daleko jo, tak jsme to neřešili skákal jsem si dal typek přišel a začal rpit /me chytl ho pod krkem a hodil ho na zem v tu dobu jsem to nějak nevnímal co sr děje tak jsem napsal /do S, ale poté mu dal pěstí nebo jak jsem to napsal a pak jsem dostal denní ban takže si žádám o zkrácení Banu nebo úplně zrušení.... Jestli je NonRP skákat salta oukej omlouvám se jestli je NonRP se IC bránit oukej omlouvám se, ale me toto nepřijde vporadku... Přeji hezký zbytek rána s pozdravem DarkTime. 

Petriik1

Hráč

32
9.7.2021 02:06

Vyřešeno s hráčem na discordu.

 

Zamykám téma.


Powered by LeoSight IFS
LT~19