Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Trestní rejstřík


Dave323

Hráč

32
10.7.2021 02:47

Podatel: Nikol Kriegerova

Věc: Smazání trestního rejstříku

Odůvodnění: Dobrý den, prosila bych o povolení k smazání rejstříku, kde se nachází 1 případ obecného ohrožení. Jednoho dne se stala u MG benziny autonehoda, při které jsem se zranila pouze já. Zranění činilo jedné tržné ráně na ruce. Následně jsem byla zadržena za způsobení DN a bezohlednou jízdu (ohrožení provozu). Způsobení DN (se zraněním) činí pokuta ve výši 30.000Kč, vězení 1h a odebrání licence až na 3 hodiny. Toto by platilo v případě, kdy bych někoho zranila. Nic takového se nestalo. Následně bezohledná jízda. Zde je pouze pokuta 15.000Kč a zabavení licence do 2h. Došlo k nedorozumění a vypadalo to, že bylo více účastníků nehody. Byla jsem tedy zadržena s těmito důvody a později se záznam změnil na obecné ohrožení, jelikož původně nebylo nic na zadržení. Dále jsem díky zranění a neposkytnutí pomoci se dostala do nemocnice až po hodině v cele. Tento rejstřík mi velice znepříjemnil a znemožnil mojí aktuální práci u Hasičského Záchranného Sboru (dále jen HZS). Zde pracuji na pozici Podporučík a díky rejstříku jsem nyní u dobrovolníků. Práci u HZS vykonávám tedy již nějaký ten pátek a za celou dobu ve městě nemám žádný záznam. Až na tento, který je z mojí strany nedostatečně odůvodněný. Prosím tedy o jeho smazání.

Záměr: Smazání rejstříku k možnému pokračování pracovního poměru u HZS

30.8.2021 01:22

Adresát: Nikol Kriegerová,
Věc: Odpověď na podnět.


Vážená paní Kriegerová,
děkujeme za zaslání podnětu.

Tento podnět uzavíráme z důvodu duplicitního podnětu. Vámi nejdřívější podnět bude co nejdříve vyřešen.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~28