Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jakub alias mersfitz


neznamy#6054

Smazaný účet

9
11.7.2021 14:06, naposledy upraveno 27.8.2021 11:47 uživatelem neznamy#6054

Zdrastvuj soudruhu! Chceš o mě něco znát? Docela pochybuju že někoho tahle sekce zajmá D:
Co o mě chcete slyšet? To že sem kluk? To že bydlím v Karlovarském Kraji a v Karlových Varech? To že moje IQ se rovná čtyřem vagonům? Okej. Sem uplně normální a nedivnej kluk kterej hraje hry, hry mě fakt baví. Jinak jaký mám názor na Leosight? V pohodě forum a popravdě kdyby se něco stalo se Skimem tak by tohle mohla být i největší Československý herní forum. Fakt. Kamarády nemám protože sem čůrák a sedim jenom doma páč mám jenom 52kg a kdybych vyšel ven tak by na mě sedla vosa a já se rozsypal. Nejsmutnější okamžik v mém životě byl takový když mi bylo šest, šel sem ze schodů ukázat mamce lego domeček a já zakopl tak ten lego domeček se rozsypal :( To bylo fakt moc smutný dodnes na to nezapomenu mám z toho deprese. A co byla moje nejveselejší část života? To když se mi konečně povedlo neomdlít při vstupu do bazénu. Miluju stalina a lenina a gorbačov je čůrák protože rozbil SSSR.

= Doufám že ste trošku pochopily to že to byla sranda. Fakt nepodporuju marxismo-leninismus a ani nechci už nikdy vidět něco jako SSSR a tak dále. Domeček mi fakt jednou spadl ale tohle je přehnané a je to joik. Tak už odejděte prdelky než vám do krku nasypu magdalenky.  :D

 

Soudruh

Hráč

16
11.7.2021 15:48

"Zdrastvuj soudruhu! "

Zdrastvuj aj tobě.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024