Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Názor na situáciu.

1 2 3



Colombo

Hráč

6
15.7.2021 20:32

Určite všetci poznáte pieskový Raptor ktorý, sa používa na ilegálnu činnosť. 

Long story short.. Prepadli sme tento Raptor. Po krátkej chvíľke sme sa rozhodli že ich popravíme (guľka do hlavy z bezprostrednej blízkosti) a odišli sme. Podotýkam že akcia trvala nanajvíš 10 minút.

Dnes mi títo hráči zdelili, že dostali revive, tým pádom si pamätajú kto ich prepadol a "zabil". Neviem aký administrátor dal týmto hráčom revive a prečo, ale myslím si že je irelevantné dávať revive hráčom ktorí, boli popravený. Tým pádom by si nemali nič pamätať. 

15.7.2021 20:49, odstraněno 15.7.2021 21:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Qermo

Hráč

16
15.7.2021 21:26

S týpkama není normální řeč. Trošku jsme se poštěkali v komentářové sekci pod jejich videem na YouTubu a vlastně jakákoliv řeč a komunikace s nimi byla nulová.

Důvod proč dostali revive, když byli oba IC zabiti a nebylo to v rozporu s pravidly absolutně nechápu a podle toho co čtu (podle toho jak údajně byli zabiti.) by měli dostat CK, nebo by si to neměli minimálně IC pamatovat. 

EmposOfc

Hráč

41
15.7.2021 21:37

Já v tom vidím to, že museli v reportu lhát administrátorovi nebo naopak jim nějáký administrátor musel nadržovat.. Ovšem přikláním se spíše k té první variantě.

Anyway, tito hráči jsou v mých očích dosti problémoví.. Už jednou co mi kamarád streamoval to jak převážel kamionem, a oni ho "přepadli", tak mi bylo k blití. NeRPení injuries když je srazí kamion a podobně.. No, je to hrozný. K tomu ten jejich styl okrádání.. je velká škoda že díky nefunkčnosti PSA jsou tito hráči prakticky nedotknutelní. 

15.7.2021 22:16, odstraněno 15.7.2021 22:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.7.2021 06:02, odstraněno 16.7.2021 06:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

namon

Hráč

6
16.7.2021 06:21

respawn jsem si nedával ale dostal jsem revive

namon

Hráč

6
16.7.2021 07:05, naposledy upraveno 16.7.2021 07:48 uživatelem namon

+ Dodávám ne lhaní do reportu to nebylo. Normálně jsem si podal report o revive a když přišel administrátor který mi dal revive tak jsem mu rovnou napsal že mám podezření na metagaming protože jsme okrádali v dokách v LS a nechápu zde Colombův fear když mám Akčko a druhý heklera že začne řvát "POMOOC". A najednou přijdou 2  cápci se zbraněma a rozstřílejí nás jakoby nic tzv jeli okolo co? 

Petriik1 udělil za tento příspěvek varování: double post

namon

Hráč

6
16.7.2021 07:10

Přikládám tvůj fear

Petriik1 udělil za tento příspěvek varování: triple post

NoName

Hráč

7
16.7.2021 07:49, naposledy upraveno 16.7.2021 08:00 uživatelem NoName

Za 1. Osoba, kterou přepadáváte není Colombo. 
Za 2. To že někdo řve o pomoc mi nepříjde jako non-fear i když máte zbraň. Vaše chyba, že jste ho neumlčeli nějak.
Za 3. Nechápu proč by to musel být metagaming, když v Los Santos kolem doků má X hráčů dílnu, garáž apod.
( A když uslyšíš POMOC, tak se zajedeš podívat např. ze zvědavosti co se tam děje, no a když vidíš 2 ozbrojené zamaskované osoby. tak si s něma asi nepůjdeš popovídat o počasí.)

Za mě by jste si určitě neměli pamatovat kdo vás zabil, a to že jste dostali revive bylo pochybení daného administrátora. A pokud jste už dostali revive, tak by se celá akce měla voidnout jakoby se nic nestalo... Je prostě hloupost, že vám admin dal revive a vy si teď pamatujete kdo po vás střílel a zabil vás, tak či tak by jste umřeli na následky střelby, než by tam dojela ZZS.


A podle mě už nemáte na serveru co dělat. Opakovaně porušujete pravidla serveru a kazíte tím hráčům dojem ze serveru. Vaše akcičky typu okrádání, přepadávání apod. je na nulovém RP, prostě bída a hnus co předvádíte. Máte nejspíše štěstí, že vám to vše admini tolerují a udělují pouze pár hodinové tresty...

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~97

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo