Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žaloba na osobu kpt. Jeffrey Scott za porušení zákona 2/2020, 16/2020


asdf

Hráč

15
30.7.2021 12:40, naposledy upraveno 30.7.2021 12:46 uživatelem asdf

Podatel: mjr. RNDr. Dimitri Rodzyanko Ph.D., dr. h. c.

Věc: Žaloba kpt. Jeffreyho Scotta za porušení zákonů: 2/2020, hlavy II, §4 

                                                                                             16/2020, čl.2, §3


Odůvodnění: 

Vážený soude,

kapitán Scott Jeffrey mě nasadil jako informátora do jisté ilegální organizace, vše bylo domluvené a vše je také zapsané. Doklady s veškerými informacemi uchovává pan Scott u sebe, jistě je rád předloží. Dne 29.07.2021 jsem šel na stanici Policie San Andreas (PSA), abych předal veškeré posbírané informace. Byl jsem zadržen a přesunut do cely předběžného zadržení (CPZ) bez jakéhokoliv předchozího výslechu. Policie nemá právo mne zadržet bez patřičných důvodů a důkazů na dobu delší než 4 hodiny, pokud o tom není informován vrchní soud. Nyní jsem v CPZ déle než 8 hodin a bez patřičného odůvodnění, nebo možnosti si zavolat advokáta. Policistka, jež mě zadržela odmítala sdělit číslo svého odznaku. Pan Scott měl informovat všechny členy Policie San Andreas (PSA) o mém pohybu na území a předchozí domluvě s Ruskou federací. Vzhledem k tomu, že se právě nacházím v CPZ, tak pan Scott zprávu nepředal, čímž porušil předchozí domluvu. Veškeré informace jsem ochoten předat a dále tuto záležitost neřešit, pokud budou splněny podmínky, jež jsou uvedené níže.

 


Záměr: Zavolání na Ruskou ambasádu ministru civilní obrany Sergey Shoygu narozeného roku 1955, propuštění z CPZ, veřejná omluva Ruské federaci za pošpinění jména, nevhodného zacházení.

Přílohy: *Kontakt na ministra obrany*

Organizer: The Ministry of Defence of the Russian Federation
e-mail: gunid@mil.ic

Directorate of the forum: «International congresses and exhibitions»
Address: 105062, Moscow, Furmanny per., 8 b.2
e-mail: info@rusarmyexpo.ic

Catering: Joint Stock Company "Voentorg"
Tel: 8 (495) 609-52-10
Hot line: tel. 8 (800) 100-21-90

 

mjr. RNDr. Dimitri Rodzyanko Ph.D., dr.h.c

Senior Officer of the Russian Federation

 

8.12.2021 22:12

Adresát: mjr. RNDr. Dimitri Rodzyanko Ph.D., dr. h. c.
Věc: Žaloba na osobu kpt. Jeffrey Scott za porušení zákona 2/2020, 16/2020


Vážený pane Rodzyanko,
Omlouváme se za pozdní odpověď, avšak jsme nuceni Váš podnět zamítnout z důvodu, že se považujete za nezvěstného. Pokud nejste nezvěstný, tak si podejte nový podnět. 


JUDr. Kristina Lopez Ph.D.,
Kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~54