Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Perma


neznamy#2917

Smazaný účet

3
30.7.2021 21:02, naposledy upraveno 30.7.2021 21:04 uživatelem neznamy#2917

Zdravím, dostal jsem permu za dm a opakovaní nevím čeho, ban jsem dostal neprávem protože dělal jsem dm jenom kvůli tomu že mě okrádali a měl jsem u sebe pdw, když mě okrádali nenatočili celé video a okrádali před npc (Katerina_halova nebo nevím), snažil jsem si dostat pdw zpět protože mi to přišlo úplně zbytečné dávat report, protože tam nebyl ani jeden admin. Říkal jsem jim aby mi dali video nedali a nechtěli. Kdyby měli video tak už to dávno pošlou but…. Vím že jsem tam porušil dost pravidel ale když tam nebyl žádnej admin tak jsem si to vybojoval tečka. (píšu na mobilu bcs mám rozbitej pc a nechci přijít na skimo s banem díky!)

Robiiinek

Hráč

15
31.7.2021 10:28, naposledy upraveno 31.7.2021 10:28 uživatelem Robiiinek

Ty od nich nemáš, co vyžadovat videa. V případě kdyby nebyl na serveru žádný admin, tak si podej ticket na webu na hráče kteří tě okradli. Nejlépe k tomu dodej logy či video z tvého pohledu.

5.8.2021 22:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

acaBeNendohzoR

Hráč

69
7.8.2021 18:20

Žádost zamítám, své tvrzení nemáš čím podložit, máš opravdu spoustu trestů, další žádost si podej nejdříve za 2 týdny.


Powered by LeoSight IFS
LT~26