Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UB


neznamy#4577

Smazaný účet

11
2.8.2021 11:44

Zdravím cca pred týždňom som dostal ban od sammaela kvôli sťažnosti čo bola na mna a na môjho kamoša … Z mojej strany sa stalo to že som rozbil to auto motorovou pílou ale jej vybratie si nepamätám či som zaerpil alebo nie .. ale s tým súhlasím keďže som tam zaerpil že vyberá zbraň a je pripravený strielať ale naozaj si nepamätám či som sa opravil alebo nie .. k tej situácii pri tej banke s tými airbagmy tam som sa ja s tebou hádal ale jednalo sa o môjho kamosa ktorý sedel v tej audinke a tam sme si to vyjasnili medzi sebou sa mi zdá .. k tej odťahovke a tej R8 .. r8 som si našiel vo vode a bol na nej glue a tak sme sa snažil nasadnúť do tej odťahovky a to glue dať dole preto sme robili to čo bolo na tom videu .. report sme mali ale čakali sme aj 30 min a nič .. chápem že som sa mal správať inak a mrzí ma to a týmto by som chcel požiadať o UB chybu som si uvedomil ban som mal dokopy aj s tým predošlým skoro mesiac a za tu dobu som sa spamätal. Budem rád za akúkoľvek odpoved s pozdravom Kochanoss.

sammael02

Hráč

21
3.8.2021 18:34

Ahoj,

Řeknu to ve zkratce, Unban ti udělím, ale na porušování pravidel si dej větší pozor.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~23