Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jako vážně(?!) aneb proč se to seká v Palomino Creek

1 2



Holub

Hráč

47
6.8.2021 16:29, naposledy upraveno 6.8.2021 16:30 uživatelem Holub

Poslední dva tři dny zažívám i na svém herním notebooku agónii - FPS v Palomino Creek jdou jednoduše řečeno do háje a to z jednoduchého důvodu - stojí za tím ne stupidita, ale záměrný kokotismus ze strany některých lidí, kteří si myslí, že je dobrý nápad hodit firemní flotilu patnácti aut do herní zóny.

Tohle je názorná ukázka tohoto jednání, které mrví hru ostatním. Na pozemku je v tuhle chvíli něco přes deset aut. DO PSÍ PRDELE, VŠAK NA POZEMKU JE GARÁŽ! Proč to není tam? Vždyť dokonce je v Palominu veřejné parkoviště! I kdyby to dal tam, tak se to bude sekat mnohem méně! To opravdu je někdo takhle blbý a myslí si, že je dobrý nápad nechat tři prdele aut uprostřed frekventované lokality? A to není sám... jednu dobu za Montgomery stálo tři prdele aut. Tam to ale zmizelo proto, že se to odtahovalo, bylo to IC řešitelné. Tady? Tady to není jak IC řešit.

Bohužel podobných úkazů je v herní zóně hned několik a kolikrát je nelze IC řešit. Lze je ale řešit pravidlem číslo nula. A pro tyhle lidi mám jednu zprávu - vzpamatujte se, začněte používat mozek a snažte se zlepšit už tak žalostný framerate, ne ho zhoršovat.

A to ještě nebudu mluvit o tom, že deset těchto oranžových mrdek z krtka stálo v Blueberry u autobazaru. Tam jsem to poodtahoval, pač se to nedalo.

Scor

Hráč

63
6.8.2021 17:29

Imagine, že Gta V laguje míň, jak Skimo.

Kenny15

Hráč

19
6.8.2021 18:04

@Scor Né každý má komp na to, aby mohl hrát GTA V. :) 

6.8.2021 18:15

Tak když se to seká míň než Skimo, jak můžete hrát na Skimu? 

Scor

Hráč

63
6.8.2021 18:43, naposledy upraveno 6.8.2021 20:44 uživatelem Scor

@Kenny15 

Já mám už asi 6 let starej noťas. Má asi 2gb grafiku a je to vlastně celkem shit. I tak tu GTA V rozjedu na nejnižší detaily na 60 FPS..

EDIT: Asi sem pak přidám porovnání.

EDIT2:

MonsterSKGaming

Hráč

32
7.8.2021 12:52

Akože povedzme si úprimne. Ano, Palomino je doslovne skládka aut a motoriek aj keď tam je parkovisko pretože ľudia si nevedia parkovať auta do garáží (akože ta garaž tam není pre srandu hej.) tak je to vonku, potom sa nájdu "firmy" ktoré si daju na chodník 6 motoriek a neriešia duplom nič, takže sa není čomu diviť, že Palomino tolko trpí.

Bluberry, ten istý problém.. auta vonku a v garáži nič. Než sa najde chytrák čo napíše "Ale Monster, ta garáž je malá, všetky auta sa mi tam nezmestia." - Okey, tak si tam daj menej používané auta alebo aspoň niejaké a zbytok si nechaj vonku, pomôžeš jak sebe, tak ostatným.

Montgomery, každého obľúbené miesto s 5 FPS pri prvom prejazde, prečo ? Horné vily maju klasicky auta VONKU a potom sú tam auta ktoré musia byť vonku, tudíž u karavanou vedla VSky a potom u "domečkov" za PSA stanicou. Nejdem tu riešiť že naposledy som našiel 20 kufríkov na zastávke keďže mi je jasné, že to tam nechali novačíkovia a nepoznajú systém zničenia predmetu v INV (škoda že tento systém nepozná aj väčšina hráčov čo majá aj cez 400h na serveri).

Neviem ako u niektorých, ale mne sa Montgomery najviac začalo lagovať po pridání mapingu ktorý je pod dialnicou, ale viem, že dosti snížujú FPSka aj niektoré nezmyselné poznámky čo sa nechávajú na zemi (vravím presne aj o tých expertoch čo nevedia mazať veci z INV tak vždy dropnú na zem lístoček kdo im auto odtiahol) hlavne expertov čo si daju 10 lístkov "Tu je parkovisko Firmy Jožko.sro". Bohužial sa s tým nedá nič robiť a len dúfať že jedného dňa hráči dostanú aspoň trošku rozumu a uvedomia si určité veci, ale kdo vie..

7.8.2021 14:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

47
7.8.2021 14:55

@MonsterSKGaming Ty kufry po herní zóně dokonce já a @Soudruh sbíráme. Celkově kolikrát věci v herní zóně sbírám a mažu (parkovací poznámky, předměty ležící na zemi a podobné bizáry), popřípadě si je nechávám. A bohužel souhlasím. To nejhorší, co tam je, jsou právě motorky, se kterými lidi v odtahovce nic nezmůžou. Jakože vůbec. Ty sice nelagují tu hru tolik jako patnáct aut s dff 10mb na jednom místě, ale stále se podílí na tom, že je to pain někde jet. Ideál je, když to někdo nechá s ručkou uprostřed silnice. Takový člověk si zaslouží pověsit za koule do průvanu.

Zeintar

Hráč

49
7.8.2021 15:11

Už jen nechápu, proč tady je 

1.) Nemožnost odtahovat motorky

2.) Dát na kolo/motorku ruční brzdu

 

HALO

Soudruh

Hráč

16
7.8.2021 17:26, naposledy upraveno 7.8.2021 19:18 uživatelem Soudruh

@Zeintar @Holub

Pro zaměstnance G66 existuje příkaz pro odemčení motorky.

Pak je na tobě jestli ji odtlačíš na odtahoviště, nebo si zaerpíš naložení na korbu. 

(Za pomocí /glue)

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~159

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024