Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vymazání trestného rejstříku


tinyofficial

Hráč

9
8.8.2021 16:21, naposledy upraveno 8.8.2021 16:22 uživatelem tinyofficial

Podatel: Jan Buchta

Věc: Žádost o vymazání/promazání trestného rejstříku


Odůvodnění: Žádám o vymazání/promazání trestného rejstříku, protože mi bráni v žití života bez omezení. V minulosti jsem ve městě San Andreas spáchal pár zločinů a trestných činů, které lituji dodnes, ale bohužel vím, že mojí minulost napravit nemohu, ale budoucnost ano a tak, když jsem si uvědomil až teprve teď co jsem spáchal a vím, že s tímto stylem života já pokračovat nemohu, protože bych rád pokračoval v práci mezi IZS složky a to konktrétně v HZS. tak žádám soud, aby mi moji minulost buď vymazal a nebo alespoň něco promazal, abych se mohl vrátit ke svojím kořenům v HZS a jezdit opět v RZA, děkuji všem co toto čtou.


Záměr: Vymazání/přemazání trestného rejstříku

Přílohy: PSA může poskytnou moje dukumenty, které dokazují, že jsem dlouho nic neprovedl.

29.8.2021 21:29

Adresát: Jan Buchta
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Buchta,
děkujeme za zaslání podnětu.

Váš podnět byl vyřešen v dřívějším rozsudku, jenž Vám byl zaslán na doručovací adresu, popř. datovou schránku.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~19