Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PermaBanned


DarkTime

Hráč

2
10.8.2021 14:34, naposledy upraveno 10.8.2021 23:17 uživatelem DarkTime

Dobré, dopoledne všem kdo toto čtou toto jsem opět já DarkTime neoblíbený hráč tedy bývalí SkimoRP chtěl bych si požádat o unban opět je to moje 2 perma vím co jsem provedl vím to a naprosto beru na vědomí že mi nemusíte dát Unban ale byl bych za něj rád píšu po dlouhé době jelikož mě začal bavit samp na nějakou chvilku dokud tam typek nenagivoval miliardy jsem si naprosto vědom co jsem udělal. Vím vím opět brečím na fóru jak jsem dostal permu a že se polepším atd. No budu se snažit alr nemůžu nic slíbit jsem zvyklí hrát freeroam servery a to že jsem řekl že umím pravidla? Uměl dokud jsem se ne připojil a nezačal dělat bordel. Ještě se vcelku RP učím snažím se napodobovat různé youtubery jejich hlášky atd. Ale zapomínám že FiveM a MTA je úplně ale úplně rozdílná věc. Budu se snažit co nejvíc rpit vpohode a nenechám se už vykolejit nějakýma youtuberama  nebo hráčema prostě na skimo jsem si zvykl tak že od něho prostě nechci jít. Jr tam pár lidí co mě štvou ale to překousnu. Ban mi udělil @Lexikonn a @Puding toto je ode mne vše a hezký zbytek dne ať se daří. 

10.8.2021 23:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~23