Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jobs


neznamy#5174

Smazaný účet

4
10.8.2021 22:35

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jak si vydělat hodně peněz na Skimo RP, protože na úřadě jobs : taxi, bus, pošťák, technická služba vydělává málo peněz a taky si např. taxiho skoro nikdy nikdo nezavolá. Mě zajímá jak týpci můžou mít auta za 1.3m. Byl bych rád kdyby mi tu někdo vypsal jak si vydělat velké peníze např. tich 100-500 tisíc. Nemusíte to vypisovat stačilo by mi říct jaké způsoby dávají nejvíc peněz, protože já jsem na skimu utratil všechny moje peníze za auto které stálo 65K a vybouchlo mi takže teď ho nemám, a ani peníze nemám. Takže už nevím jak si mám na skimu vydělat. Děkuji

10.8.2021 22:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Wivik

Hráč

19
10.8.2021 23:02

Ahoj, já osobně taky nevím, kde berou peníze na ty různé Mercedesy, ty Audiny fčipu a tak, ale jestli ti můžu doporučit, na serveru je hoodně, myslím fakt hodně firem, které (Buď jsou rozjeté, nebo začínají) mají spoustu práce. Např. kamioňák, Delivery (Něco jako pošťák, rozdáváš balíčky) Mechanic atp. Nebo můžeš podnikat, založit si autobazar nebo tak. To je na tobě.

Zeintar

Hráč

49
10.8.2021 23:21

Jinak, nemusíš zakládat diskuze pro tyto rady. Stačí ve hře použít /hc a naši helpeři ti mile rádi pomohou :)

11.8.2021 09:33, naposledy upraveno 11.8.2021 09:35 uživatelem Rataj

Pokud ti auto vybouchlo, tak jsi o něj nepřišel. Pouze se respawnulo na svůj /park. Případně si ve hře pomocí F2 podej report a najdeme ti jej.

Jinak jak říkají ostatní, zaměstnej se v nějaké firmě jiného hráče. Pokud chceš vydělávat ještě více a jsi dostatečně odvážný, můžeš si našetřit a založit si pak vlastní firmu. Ale pozor, budeš na to potřebovat dokoupit moduly a nějaká vozidla, nebo mít dobrý byznys plán.


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024