Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Sťažnosť na Policiu San Andreas


Natka

Hráč

10
12.8.2021 12:05

Podateľ: Natália Drexler Black

Vec: Sťažnosť na PSA kvôli neoprávnenému držaniu v CPZ po dobu 15 dni a falošnému obvineniu

Odôvodnenie: Policia San Andreas ma dňa 19.07.2021 vzala do väzby. Ich odôvodnenie bolo, ževraj patrím k zločineckej skupine menom Epsilon, pričom ja s nimi nemám žiadnu spojitosť. Ledva viem o koho sa jedná. Ďalej chceli odomňa informácie o ľuďoch, ktorých som ledva poznala. Nakoniec na mňa vytiahli to, že som nemala zaregistrované zbrane. Ano, to pravda je ale kvôli tomu sa nesedí tak dlho. Prišla som na PSA kvôli inej veci a hneď ma zatvorili.

Vyžiadali si prístup do domu, ktorý som im nedala.
Následne to šlo súdom. Mali povolenie len na domovú prehliadku. Potom, čo som prišla po prepustení domov našla som rozbité auta.
5. Príslušníci PSA sú oprávnení prehliadať osobne vozidla vo VLASTNÍCTVE MAJITELA NEHNUTEĽNOSTI
Nehnuteľnosť je písana na môjho manžela Jacoba Blacka a vozidla sú písane na firmu, ktorá mi nepatrí.


K tomu som bola akurát chvíľku predtým držana v nemocnici od 17.07.2021 kvôli napadnutiu. Prepustili ma z nemocnice a hneď zatkli. Som aj v rizikovom tehotenstve od 3 mesiaca. Zavreli ma do cely so slečnou, ktorá mala infekčnu chorobu POCO. Naštastie som to od nej nechytila.
Po rozhovore s pracovníkom zo súdu som zistila, že PSA neposlala žiadny podnet na obmedzenie mojej slobody. Tým pádom dôkazy asi nemajú.

Zámer: Odškodné, vymazanie záznamu z trestného registra, náhrada škody za ušlý zisk z práce, preplatenie opráv vozidiel

Prílohy: Lekárske záznamy podám osobne.

 

    

 

Dňa 12.08.2021                                     Podpis:

V Los Santos                                     Drexler Black 

                                                        °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

 

30.8.2021 16:44

Adresát: Natalia Drexler Black
Věc: Odpověď na podnět.


Vážená paní Black,
děkujeme za zaslání podnětu.

Váš podnět byl přesunut do fáze řešení. Proti policii San Andreas bylo zahájeno trestní řízení, které je ve fázi vyšetřování. V případě posunu řízení Vás budeme informovat.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~51