Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Proč?


neznamy#6054

Smazaný účet

9
16.8.2021 00:21

Ahoj... Mám jednu takovou otázku. Je to ohledně věci která mi je dlouhodobě nepříjemná. Je to věc u které se denně pozastavuju a říkám si "Co sem komu udělal?". Ano. Asi právě zním jako depresivní kokot, ale věřte, depresi nemám a taky je mi to trošku u zadního otvoru. Dlouhodobě mi hráči nadávají jak si jenom stěžuju. Stěžuju? Například napsal sem do /don že mám tankovací pistol v autě a ne v otvoru na tankování. Najednou mi hráči řekli že si hrozně stěžuju a jak je to hrozné. Nevím co je na tom tak blbé že sem si udělal srandu z toho že mám tankovací pistol v autě a ne v tom otvoru. Takto je to u mnoho chyb. Je mi z toho mnohdy smutno s pomyšlením že na mě komunita je toxická jen tak. A proč jste na mě toxičtí na discordu? To by mě taky zajímalo. Dnes Zeintar napsal na LeoSight Discord že by někdo mohl začít dělat reálie. Já řekl že bych je klidně dělal. Proč sem to napsal? Protože já se dlouhodobě zajímám o historii, zeměpis a politiku. Takže bych neměl problém s tím pohrát. Nadávali mi že by tam byli vylodění v Marina beach a podobně... Ve druhé světové by ani vylodění na malinkém otrově nebylo k ničemu... jo. Možná by bylo pro Američany, Proč? San Andreas se nachází v severním atlantickém oceánu. To je místo kudy jsou nejčastější plavby ze severní Ameriky do Evropy. Já... já se všem hráčům omlouvám jestli sem udělal něco špatně... opravdu. Prosím.. já ani nevím co jsem dělal špatně nebo čím sem se provinil, ale i tak se vám omlouvám. Ať už sem udělal jakoukoliv chybu... prosím odpusťte mi. Ano, je pravda že mnohdy sem toxický, proč? Protože komunita je toxická na mě a mě zkrátka rupnou nervy a vypustím svůj hněv. Nedokážu si ale představit momentálně život bez LeoSightu. Je to věc která mě tak naplňuje a uchvacuje až to není možné. Téměř všechny moje úspory, přesněji 8 tisíc sem naložil do LeoSight. Nadělal si extrémní problémy v rodině, za co? Abych měl krásný požitek z hraní a odreagoval se od reálného života. Od té doby co sem posral platbu.. to znamená že sem poslal 4 000 a ve výsledku sem dostal "jenom" 1 000 kreditů tak se cítím špatně. Když mi lidi denně nadávají jaký sem debil a neinteligentní člověk tak mi to dodává jen jedno... a to chuť skončit s celým MTA, skončit s hraním her... s věcí do které sem dal nechvalné peníze. Je mi smutno z toho že přes mojí snahu vytvářet RP, ICly navazovat přátelství a dělat komunity je k ničemu, když mi ve výsledku hráči na discordu píšou jaký sem debil když řeknu svůj názor. Např. odpověděl sem na návrh jedné osoby a nejmenovaná osoba mi na můj návrh odepsala tak že to moc prožívám a že si mám uvařit kotlíkový guláš. Za co... za co si ze mě neustále děláte prdel.. prosím.. jestli sem udělal něco hrozného já se klidně napravím a to slibuji i kdybych měl dostat absolutní ban. Chci prostě aby jste mě přivítali jakožto člena komunity, a ne jakousi odpadní látku nebo nádor. Jak už sem řekl.. já se klidně napravím, a sám přiznávám byl sem mnohdy velmi toxický. Já... já už nezvládal nápor toho jak na mě komunita byla hnusná a už to jen ve mě vřelo. Víte... hraní her je záliba která baví každého.. ale málo koho tak jako mě, tak že se vzepřete i vlastním rodičům jen, aby jste mohli dojet dalších 10 zakázek na skimu. Prostě... já si přeju, abych byl uvítán do komunity, do komunity leosight. Teď když to čtete tak si o mě asi říkáte "ježiši to je kokot, o můj može že ho fotr neutřel do ručníku" a nebo "Jeho fotr ho asi nestihl vytáhnout". Ale jestli si toto říkáte... tak se prosím zamyslete. Zamyslete se jaké to musí být pro mě. Pro mě životní situace není momentálně lehká. Můj otec už je ve vysokém věku kdy na něj začínají lézt různé nemoci. Moje matka má rakovinu krve... neví se jestli bude žít dalších 30 let a nebo za jeden rok.. Kvůli tomuto si každý den v hlavě říkám "co sem komu tak hrozného udělal..". Svojí matku i přesto miluju jak slon bláto. Asi divné přirovnání, si říkáte, ano... sem divný člověk poměrně.. Holt moje situace v rodině není pěkná. Dějí se věci která by nebyli příjemné jedinému členovi komunity. Prosím... chci jen jedno.. a to aby jste mě přestali vnímat jako dementa ale jako normálního člověka. Při psaní tohohle příspěvku, hlavně v části o mé rodině, mi ukápla ne jedna slza. Není to pro mě lehké. Hádám, říkáte si "Jéžiš, on přehání". Ne.... nepřeháním.. prosím... pokud se chcete na tento příspěvek vyjádřit tak to napište slušně a ne jako opice. Všem děkuji za přečtení, ať už lidem kteří jsou proti mě z neznámého důvodu ale i ti kteří ví že sem v pohodě člověk. Přeji krásný zbytek dne, večera či nevím kdy tohle čtete. Ahoj.

Michael

Hráč

19
16.8.2021 00:32, naposledy upraveno 16.8.2021 00:35 uživatelem Michael

Ahoj @mersfitzik,
Už je to delší dobu, co nepůsobím na portálu Leosight. Proč bylo tomu, že jsem se rozhodl skončit ? Komunita, jež portál obývá jsou z většiny odpadlíci, kteří se už na portál nevrací s láskou, ale naopak s nenávistí. Těmto uživatelům taktéž někdo ublížil a neustále se vrací a snaží se všechny vyprovokavat. Ať už jde o crimse, viyna, DeePeeho nebo Insanityho. Všichni mají jediný a určitý cíl. Nadělat na portálu co největší nepořádek, což se jim daří nadprůměrně. Podívejme se do minulosti, kdy tito hráči na portálu začínali. Byli to klidní hráči, jejíž cílem si bylo zahrát na serveru a pobavit se. Po chvilkách je to přestalo bavit a staly se z nich do slova a do písmene odpad komunity, který jenom škodí. Upřímně doufám v to, že někdy se komunita na Leosightu změní a já budu mít důvod se zase vrátit. 
Abych furt nevytahoval jen to zlé, tak na portálu je spoustu super lidí. Administrátorský team, který je ochotný vždy pomoci. Takový sedlix tu je od začátku a furt z očí hráče vidím, že je SedliX velmi ochotný a příjemný. (+rep pro SedliXe) To jsme ale odbočili od tématu. 
Problém nejsi ty, problém je komunita, která se snaží uškodit za každou cenu.

16.8.2021 00:37

TL;DR nelíbí se mu, že je na něj komunita zlá a nedělá mu to psychicky dobře, buďme více respektující

Za sebe ti mohu říct akorát to, že když už máš takové problémy v rodině, tak rozhodně není v pořádku, abys cpal všechny své prachy do Skima, raději bys měl přidat rodičům na léky, případně se snažit co nejvíc pomoct. Ale nebydlím s tebou pod jednou střechou, nemohu soudit. Každopádně ti to řeknu úplně jednoduše. Přestaň se snažit být za každou cenu vtipný, ve většině případů ti to nevychází a bohužel na to doplácíš. Když nemáš co k tématu říct, tak prostě nic neříkej, není to nic složitého. Komentuješ veškeré dění na Skimu víc, než já své zdrojové kódy při programování, což spoustě lidem jistě taktéž nevyhovuje. Každopádně máš právo na to se vyjádřit, máš právo na názor a další věci. Na druhou stranu... Mluviti stříbro, mlčeti zlato. 
Ať se daří, třeba se to aspoň z části zlepší. :) 

16.8.2021 00:46, odstraněno 16.8.2021 00:50 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

EmposOfc

Hráč

41
16.8.2021 01:01

Si dost odvážný psát jakékoliv své osobní "problémy" na fórum když si fórum mohou číst individua jako crims a insanity kteří jsou dejme tomu.. Nechutně toxic.

Ovšem chápu, celková komunita Skima působí šíleně toxic kvůli hromadě lidí kteří se hold chovají jako prasata. 

Tak či tak, myslím si že napsání tohoto dlouhého příspěvku k ničemu nebude.. Většina si ho nedočte a naopak si z tebe více lidí bude dělat srandu páč vypíchne hromadu věcí z celého textu.

Vem si to i takhle, kolik lidí právě kvůli té toxicitě co tu kraluje odešlo.. I FiveM num #1 servery jsou méně toxic než ta komunita co tady kraluje.. A to je vážně šíleně smutné.

MonsterSKGaming

Hráč

32
16.8.2021 03:42

Ahoj, 

nijak osobne neriešim ľudí na Leosighte pretože to fakt nemá cenu tudíž neriešim ani extra teba, ale tvoje problémy su že fakt komentuješ všetko čo vidíš abo nájdeš a nikoho to nezaujíma (aspoň vačšinou), taktiež tomu nenapomáha občas niejaká tvoja poznámka ktoru k tomu dodáš, ale holt každý sme niejaký. Čo sa týka komunity, tak CZ/SK scéna na každej hre je veľmi toxická a hraje ru veľa detí čo zo seba robia niečo čo niesu, tudíž drsné opice a myslia si že su niečo viac. Jednoducho sa to nauč niejak ignorovať aj keď to je ťažké.

 

Moja rada? Než dačo napíšeš do /don alebo na discord, tak asi zkus premyslieť či tvoja narážka sa k tomu hodí a celkovo to čo napíšeš či náhodou to není zbytočné. Poznáme sa z Maroštheonu a prídeš mi ako fajn človek s ktorým sa pokecať dá, len si jednoducho neber všetko osobne od detí čo tu hrajú. 

 

S pozdravom Monster.

 

Zeintar

Hráč

49
16.8.2021 10:10, naposledy upraveno 16.8.2021 10:17 uživatelem Zeintar

Jak již psali týpečci nademnou. Nevím, jestli si dobře pamatuji, ale jestliže ti je 13 let (oprav me, jestli méně, nebo více), tak asi chápu, že jsi si ještě nestihl zvyknout na obecně toxickou komunitu na internetu. Na internetu je každý hrdina, protože nikomu se nic stát nemůže, tak i ten nejmenší prcek si začne hrát na hrdinu a pak z toho vzniknou hádky, které nikdy nekončí. Nic si z toho proto nedělej, protože většinou sedí u počítače a za klávesnicí individua, kteří pravděpodobně vypadají jako na videu, co sem pošlu (snad to není porušení pravidel)

Tento klučina, je jeden z SAMP scény (která byla taky neuvěřitelně toxická, jak jinak) a všem říkal, jak by hrozně rozbil hubu, kdyby je potkal, jak je bohatej a je mu přes 20 let a denně "chodí posilovat" - známe takovýhle kecy 😄 Pak ho někdo potkal v metru a takhle to dopadlo. Dopadlo by to podle mě stejně u 90% lidí z této komunity, ngl 😄

Videjko: https://youtube.com/shorts/dZm0PPbg7zg?feature=share

 

 

U roleplaye je to teprve bad, protože to prostě je hra, kterou musíš hrát s tou komunitou. Musíš s nimi RPit, protože prostě roleplay. A jestlize je komunita toxická, pak s tou komunitou musíš nějak vyžít a nějak si na tu toxicitu zvyknout, protože buď budeš součástí, nebo nebudeš. (eventuálně by šlo udělat asi nějaký vyloženě solorp session, ale pochybuju že by tě to bavilo 😄)

Jinak, co s tím? Najdi si kamaráda, nebo skupinku, kteří tě budou mít rádi a kecej radši jenom s nimi. Do globálních chatů se přehnaně nevyjadřuj, protože sám vidíš, jak to tam vypadá, vyhneš se takovymhle reakcím.

A co s tím ještě? Nic si z toho nedělej. Já sám popravdě trošku lituju, že jsem si to VIP zdarma aktivoval, protože teď ten donator chat vidím, chce se mi občas brečet. A když zapnu <Znělka RCN>, tak se do mě i nejmenovaný admin jménem baca pustí, že mě nikdo nemá rád a že ty vysílání v rádiu jsou hovna. Takže tolik ke komunitě. 😄

16.8.2021 10:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.8.2021 11:33, naposledy upraveno 16.8.2021 11:36 uživatelem Rataj

Toxické chování přesahující určité hranice rozhodně netolerujeme a vede k banu. Jak se říká "na každou svini se vaří voda," proto pokud narazíš na někoho, kdo je nepřiměřeně toxický, nebo ti nadává, určitě nám jej nahlaš. Pravděpodobně to znamená, že takto se chová k více lidem, jen jej ještě nikdo nenahlásil. My se samozřejmě snažíme v naší komunitě udržet pořádek, bohužel ale není v našich silách být všude a sledovat vše. Právě proto je potřeba takové situace nahlásit.

Samozřejmě nahlášením zabanujeme někoho, ale příště bude zase toxic někdo jiný, je to poněkud nekonečný boj. Proto je potřeba na to i jinak nahlížet. Všude na internetu je velice důležité, aby sis nic nebral k srdci. Lidé na internetu o tobě a tvém životě nic neví a schylují se k urážkám jen proto, že se mohou schovávat za roušku anonymity. Autority (ať už je to náš Admin Team, nebo moderátoři nějakého webu/fóra) budou sice na straně poškozeného a porušení pravidel potrestají, ale přesto už může být škoda (na psychice oběti) napáchána. Proto je nesmírně důležité, abys nikoho z takových lidí nebral vážně a nepustil si jejich nevlídná slova blízko k sobě. Nejde o lidi, kteří by pro tebe byli nějak důležití, jsou to randomáci na internetu a vůbec tě nemusí trápit, co si o tobě myslí, nebo co říkají. A většinou ani to co říkají nemyslí zase tak vážně, jen si tím léčí zase svoje problémy a komplexy. Nic si z nich nedělej a drž se.

Jak už ti i doporučili jiní, zkus si v rámci komunity najít nějakou skupinu, do které zapadneš. Naše komunita je velká a proto do ní nejde zapadnout jako do celku, nebaví se tu všichni se všemi, musíš se někam zařadit. Nejběžnějšími skupinami lidí jsou frakce - téměř každá frakce na Skimu je vlastně jakousi subkomunitou LeoSightu. Lidé ve frakcích spolu často přichází do styku a tak je běžné, že se spřátelí a hrají pak spolu třeba i jiné hry. Kromě frakcí najdeš nějaké skupiny třeba roztroušené po TS - do těch se ale dostává obtížněji, jelikož jsou to většinou velmi malé skupiny. Kamarády si tu také můžeš najít přes web, například pomocí funkce hledání spoluhráčů. Také nezapomeň, že kvalita je víc, než kvantita. Vykašli se na globální chaty a zkus se blíže spřátelit s jedním nebo dvěma lidmi. Určitě na Skimu narazíš na lidi, kteří to mají podobné jako ty a ještě nedokázali někam zapadnout, nebo se s někým spřátelit a jen tam tak bloudí. Vlastně se k tomu můžeš dostat i IC cestou - třeba začít s někým nějaký kšeft, pak se bavit i OOC a tak dále.

Pokud někdy i na tebe přijde toxic nálada, jak píšeš, pak je možná vhodné tu hru prostě vypnout a dát si od ní pauzu. Jít se projít nebo projet na kole ti může vyčistit hlavu. Skimo tu samozřejmě je i proto, abyste mohli utéct od reality a relaxovat, avšak krom toho, že se zde stejně jako v každé jiné online komunitě najdou nepříjemní lidé, tak je tu ještě jedna věc - všeho moc škodí. Možná ti to bude znít jako hloupost, ale zkus na Skimu hrát méně, ono si to pak třeba i více užiješ. No a hlavně čas, který tím uvolníš bys mohl věnovat svým rodičům. Sám říkáš, že nevíš, jak dlouho tu ještě budou. Jsem si jistý, že to ocení. Jsi jejich syn a určitě tě mají rádi i pokud ti to třeba nedávají viditelně najevo. Pro případ, že by tě rádi neměli tak je tohle dobrý začátek, jak s nimi dobrý vztah vytvořit. Společně strávený čas vás může sblížit a také to jednou v budoucnu budou vzpomínky, které ti po nich zůstanou. Určitě nepodceňuj kvalitu času, kterou s rodiči strávíš. Někdy to může být nuda, to chápu, ale věř, že pokud strávíš celé dětství jenom u Skima (nebo u jiných her), budeš toho litovat mnohem víc. Neříkám, že s tím máš přestat, je to tvůj koníček, baví tě to. Ale omez to a věnuj se i rodičům dokud můžeš, jednou za to sobě budeš vděčný.

Co se týče té platby, kterou zmiňuješ. Netuším jak se mohlo stát, že bys poslal 4 tisíce a dorazil jen 1. Pošli mi do soukromé zprávy více informací a podíváme se na to. Závěrem ještě dodám, že do Skima nemusíš dávat peníze, aby sis hru naplno užil. Vše zpoplatněné jsou jen jakési bonusy (pro ty, kteří nás chtějí podpořit a mohou si to dovolit) a k plnohodnotnému hraní je nepotřebuješ.

A to nejdůležitější ještě jednou - z těch lidí si nic nedělej.

Přeju ti pevné nervy a hodně štěstí. ✊

Holub

Hráč

46
19.8.2021 18:17, naposledy upraveno 19.8.2021 18:18 uživatelem Holub

"My se samozřejmě snažíme v naší komunitě udržet pořádek, bohužel ale není v našich silách být všude a sledovat vše. Právě proto je potřeba takové situace nahlásit."

Ano, proto takové tickety visí v systému klidně i déle než měsíc bez jakékoliv odpovědi. A ne, nebaví mě co týden dva nahlašovat pořád ty samé jedince.


Powered by LeoSight IFS
LT~128