Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PermaBanned


DarkTime

Hráč

2
18.8.2021 20:13, naposledy upraveno 18.8.2021 20:17 uživatelem DarkTime

Ahoj, pokus o unban číslo. 2 (0.002 procent na úspěch) takže abych začal jsem DarkTime nonrp hráč který furt dělá problémy píšu to na po 2. protože ta první žádost se mi smazala když jsem dal šipku na mobilu rád bych se vyjádřil omluvil a vše co se dá i nedá vím vím zase ten DarkTime 😄 nikdy se nepoučí já se snažím první hodiny až dny jsem normální pak mi nějak přepne a moje myšlenky "vše co dělám je RP jen tak zabíjet motorovkou to by udělal každý" ne to by fakt neudělal naposled si pamatuji že jsem jen tak zabíjel motorovkou ass pulloval water evading nonrp Driving snad a Inj to završily. přišel lexikon pudi a rovnou mi přistála perma žádné ptaní. Jo.. jak přišli dostal jsem takový divný pocit a ne nebyl to hlad byl to pocit viny. Na tomhle fóru jsem dost často z 3 důvodu dívám se na žádosti o UnBany,žádám si o unbany,a nebo dávám logy spíše si žádám o unbany není to můj první ban vím to mám tu už desítky žádosti o unbany jak vidíte vždy mi to vyšlo ale mám pocit že už to nebude tak lehký moje první perma byla v roku 2020 září za můj starý účet od kterého už nemám údaje... vím, že říkám že umím pravidla atd.. já je umím jen jak už jsem zmiňoval po pár hodinách možná dnech mi rupne a zapomenu na pravidla... jediné na co myslím je NonRP NonRP NonRP já se opravdu snažím u vás nedostávat bany. váš server jsem napojil po 3 v životě v roce 2021 udělal postavu Adam Holub a tam to začalo 7 dní nepovolené okradani 7 dní odpojení z RP 12 hodin nonrp injuries. a takhle bych mohl pokračovat Admini ví o čem mluvím. víte proč jsem přišel? za touhle otázkou se skrývá hodně důvodu já vám je vyjmenuji za 1. začalo mě to mrzet za 2. poradny RP za 3. originalita za 4. fajn AT za 5. Žádný kradené scripty 6.ekonomika vpohode za 7. není tam každý 2 mafian s akčkem upřímně ta mafie se chová jak se chová IRL neupozornuji na sebe atd. myslím si že jsem ji ani nepotkal. to jsou ty důvody pak Adam dostal CK to pro mě byl šok jelikož jsem hráč který hraje z 50 % na RP a z 50% na majetek odinstaloval jsem MTA a neměl chuť to už nikdy zapnout pak se objevila @Puding ta mi otevřela oči 👀 začal jsem druhou postavu a ta je super i když tam není majetek mám tam motorku a jsem spokojenej tato postava je illegal, jelikož vím že do PSA to nemá ani cenu chodit. Jsou tam celkem těžké podmínky pro přijetí a čekání to jd to otravné. @Lexikonn řekl že ban se dohodli s Pudi že bude delší než 11 dní takže tu první žádost mi zamítli... vím vím žádám si brzo měl bych počkat ještě pár dní ale toto je 23 dnů už co mám permu? ? nevím přesně už to ani nepočítám jsem na ségry PC jediné co to utáhne MTA jen některé servery SAMP a to je tak vše MTA - Oblíbený server Skimo - PermaBan SAMP - WTLS každý má miliardy nevím či jsem zmiňoval že nemám co hrát a můj PC je rozbitý je konec léta a já jdu do 7 třídy rád bych si zarpil těch posledních 10 dnů nebo kolik prosím @Lexikonn prosím @Puding dáte mi možnost? jinak rád bych zmínil jak skimo je originální vlastní hlavní lokace 3 městečka originální modely originální názvy policie originální zákon atd... děkuji nashledanou hezký zbytek večera a hodně štěstí ☺️😉

18.8.2021 21:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.8.2021 23:01

Jelikož se Lexik rozhodl pro unban tak jsem ti ho na jeho žádost dala ingame. :P 

Ať se to už neopakuje :c

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~34