Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Petriik1

1 2



TellMeLukys

Hráč

2
19.8.2021 18:13

Zdravím,

rád bych si podal stížnost na Petriik1. Tento člen A-Teamu mi dal ban na 24 hodin za to, že do mě naboural a já pokračoval v jízdě na tempomat mezitím, co jsem si psal Injuries. Bohužel jsem injuries nestihl dopsat jelikož ban jsem obdržel hned 10 vteřin po nárazu. Sám Petriik1 mi sdělil, že si i náraz sám voidl. Prý to RPil tak, že si dal OOC svačinku. Jen pro upřesnění, jel jsem rychlostí 60 km/h ve vyvýšeném boxtrucku mezitím co Petriik1 jel v Mercedes Benz (Nejspíš SL500) 180 km/h. Jel v protisměru a napral to do mě z předu do pravé strany nárazníku. Jeho auto to naprosto odmrštilo natož moje bylo stále v pojízdném stavu a i si myslím, že by to tak bylo v realitě. Místo toho, aby si napsal /status mi dal bez váhání ban a celou situaci voidnul. Žádám proto unban pro účet Dvorkiss a nějaký trest pro Petriik1, moc děkuji.

Taktéž nedokážu pochopit odůvodnění, proč zrovna 24 hodin

Zde jsou ty příklady, co jsem mu poslal: 

NonRP Injuries,Zneužití PK a Pravidlo č.21 (12 hodin)

Zaplý tempomat (24 hodin)

 

 

Píšu to zde jako svědek nehody, celou nehodu streamoval Dvorkiss na Twitch kanále Dvorkiss mezitím co jsem s ním komunikoval přes voice.

lolcz

Hráč

36
19.8.2021 19:07

Zdravím,

bany si dávají Admini, my jim do toho nemáme co kecat. (Jo už jsem to pochopil).

Proč nepošleš nějaký záznam té srážky?

 

TellMeLukys

Hráč

2
19.8.2021 19:09, naposledy upraveno 19.8.2021 19:13 uživatelem TellMeLukys

lolcz

Ano, bany si dávají admini. Ale já říkám, že mi přijde neoprávněný a hlavně D L O U H Ý. Natož když říkám, že ban obdržel do 10 vteřin po srážce a nestihl napsat ani /status. Jinak jestli poukazuješ na záznamy ze Twitche, ty má vyplé.

lolcz

Hráč

36
19.8.2021 19:14

Lukys,

píšeš, že to streamoval tvůj kamarád, a pokud vím, tak TTV se ukládají záznamy, ne?

Ohledně banů: Každý Admin dává jiné tresty, takže můžeš poznat, že Puding se Sovětem dávají celkem malé tresty. Taky mi psali, že záleží podle banlistu, atp.

TellMeLukys

Hráč

2
19.8.2021 19:15

lolcz,

Jak jsem psal, Twitch záznamy má vyplé.

Ano, ale já bych rád věděl podle čeho usoudil těch 24 hodin. Proč zrovna těch 24 hodin když on sám ten Petriik1 to neeRPil.

 

lolcz

Hráč

36
19.8.2021 19:17

Lukys,

trest ti udělí podle svého instinktu. Kamarád za to, že jel kousek po trávě a trošku ťukl dostal první ban na 24h. Můžeš být rád jen za 24h.

TellMeLukys

Hráč

2
19.8.2021 19:19

Tak zaprvé, není to můj ban.

Zadruhé, ťukl to tvůj kamarád, ale za tu nehodu mohl Petriik, jel v protisměru, narazil a ani to neeRPil a hned dal ban. Ani reakci na /status nestlihl Dvorkiss víš, na streamu bylo jasně vidět jak píše /status. Ale než ho dopsal dostal ban.

lolcz

Hráč

36
19.8.2021 19:22

Proč to píšeš teda ve svoji osobě? A nenapíše to tvůj kamarád?

"Jel jsem rychlostí 60 km/h ve vyvýšeném boxtrucku mezitím co Petriik1 jel v Mercedes Benz (Nejspíš SL500) 180 km/h. Jel v protisměru a napral to do mě z předu do pravé strany nárazníku."

Pro podobné situace je dobré mít zaplé OBS před spuštěním MTA a nabindovat si spuštění a ukončení záznamu, potom nemáš důkaz a je to tvrzení proti tvrzení. 

Dvorkiss

Hráč

26
19.8.2021 19:39

 

Z důvodu že  jsem mu diktoval co má napsat když jsem mu volal proto to je napsáno v 1. osobě (Já to nemohl psát protože jsem neměl přístup k netu takže jsem mu zavolal přes telefoní číslo a diktoval co má napsat)

A jakožto další informace když máš zaplý stream nemusíš mít záznam. Já mám záznam streamu z bezpečnosti off

(nikdy nevíš co napíší hráči do chatu)

lolcz

Hráč

36
19.8.2021 19:46

Dvorkiss,

tak to napíši, až když budu mít internet ať se to neřeší přes další osobu.

Jestli ti jde o chat a dropování NWordů, apod. Tak nejde někde nastavit slova, které se automaticky zablokují? NightBotem?

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~78

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024