Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Petriik1

1 2



Dvorkiss

Hráč

26
19.8.2021 20:22

Prosím přečti si to znovu

a zjistíš že myslím skimo hráče 

19.8.2021 21:08

TellMeLukys Jak si říkal že proč zrovna 24h, Tak asi nejsi uplně čistí a navíc bud rád že na tak krátkou dobu jinačí dostanou klidně i perma. Kdyby jsi měl nákéj záznam tak se na to koknu, kde byly chyba ale tady nikdo neví jestli jsi nelhal. Ale za mně si stežuješ na něj jen kvůli banu co si dostal tak chceš aby ho potrestali stejně jako tebe. Toto je můj osbní názor na tuto stížnost.

Dvorkiss

Hráč

26
19.8.2021 21:59

Až na to že já jsem čistý :) a TellMeLukys byl na streamu a viděl to tudíž to je svědek. Dále když mi někdo nedá ani šanci na to abych  napsal /status a rovnou dá ban je jasné že to budu řešit

 

19.8.2021 23:58

Má to být stížnost, ne pozvánka do debatního kroužku.

Pokud to budete někdo z AT potřebovat řešit tak si to odemkněte, zatím ale uzamykám než začnou zbytečný hroty. 

22.8.2021 20:59

Nom dobrá takže dobrý večer. Bohužel jsem se k tomuto příspěvku pořádně dostal až dnes, měl jsem totiž hodně aktivit i mimo počítač a nebyl jsem do dnes online.

 

Takže se také tedy vyjádřím v bodech:

1.

S500*, ale na tom úplně nezáleží.

2. 

Ano, mé vozidlo bylo opravdu na totálku po tom nárazu, takže jsem nebyl schopen ani jet dále/ pokračovat v jízdě a dělat jakoby nic.

3.

V tomhle bodě docela lžeš. Sledoval jsem tě celou dobu kam jedeš, proto jsem ani ten "blbej" status nepsal. Samotného tě mohlo napadnout zastavit/ rovnou vypnout tempomat při nárazu, to že ti nepřišlo nebo tvému kamarádovy nepřišlo blbé jet dále už není můj problém. Ten tempomat ti mohu, ale také nemusím věřit.

O tom, že jsem bez váhání dal ban také lžeš, dále také o tom, že jsem celou situaci hned voidl.

4. 

Důkaz nemáš/te jak tu píšeš/te,  tudiž je tento bod úplně zbytečný, ale i tak jej sem dám.

5.

O tomhle jsem ti taky psal svoje. Můj screen plus tvůj:

Ban dostal kamarád, protože jsem tak usoudil a přišlo mi to adekvátní. Jak jsem ti již psal na discordu, tabulka o délce trestů není a blbě se i určuje. Záleží na tom, kolik trestů hráč v historii má a také na uvážení administrátora/ky.

6. 

Já nic nepokazil...

 

Bude to ode mne vše, když si na něco vzpomenu, tak doplním, peace

 

Petriik

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024