Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Permanentní bandeo


PatrikJirouaek

Hráč

1
19.8.2021 20:41

Dobrý den chtěl bych požádat o unban, vím že jsem se zachoval jak idiot uvědomil jsem si svoje chyby  kterých lituju kámoši nemají unban a já jo hodně mě to na tom serveru bavilo a chtěl bych tam začít hrát znova. 

Tu chybu co jsem udělal lituju a omlouvám se že jsem nadával do A-týmu a ješte jsem se vracel na místo smrt. 

Ty chyby co jsem udělal lituju do dnes je tu hodně pohodový AT a proto bych se chtěl vrátit s hodně lidma z AT jsem si, rozuměl a rád bych se vrátil do vaší herní komunity pro zatím asi vse. 

 

PatrikJirouaek

Hráč

1
19.8.2021 20:47

A zapoměl jsem dodat že moje přihlašovací jméno je Jiří Doležal

 

sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Double-post
20.8.2021 00:11

Jiří X Doležal?

22.8.2021 01:07

Ahoj,

moc ti nerozumím. Dostal jsi ban, když jsi hrál za postavu Jan_Svarovsky, která je registrovaná na účtu JiriDolezal? Tam je permanentní ban od @acaBeNendohzoR. Zároveň by ses tím dopouštěl multiaccountu, smíš mít pouze jeden účet. Pokud jich máš víc, prosím, zašli v odpovědi, které chceš zabanovat a který jeden ponechat.

PatrikJirouaek

Hráč

1
23.8.2021 10:06

Asi to ho Patrika Jirouska zabanovat

 

 

 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
25.8.2021 21:41

Unban zamítám, máš tolik trestů, že mi ten seznam pomalu leze na druhej  monitor.

Casperkonicolky

Hráč

4
26.8.2021 13:02

někdo má víc trestů a jemu to dáš a jemu ne proč nechápu proč jim to dáš a jemu fakt ne 

PatrikJirouaek

Hráč

1
26.8.2021 13:20

Nepochopím tolik lidí má taky tolik trestu a já sice taky, ale ty svoje chyby  mužů na pravit a ty mi to zamítnes. 

 

26.8.2021 13:56

Bača asi moc dobře ví, proč ti UB dávat nechce. V tvé historii nacházím pomalu každé pravidlo, každopádně když ti žádost zamítl nyní, zkus to někdy znovu, později. Poslední ban ti byl udělen ke konci června, dva měsíce jsou sice slušná doba na nápravu, ale rozhodnutí administrátora je konečné.



Dříve, než zde opět rozjedete bezpředmětnou diskuzi, kde budete poukazovat na ostatní a stěžovat si, jak to není fér, požádám někoho z AT o lock této žádosti.


Powered by LeoSight IFS
LT~72

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024