Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


DarkTime

Hráč

2
29.8.2021 16:23

Dobrý den, je to 7 dní po mém banu (14 denním) jelikož za 2 dny začíná škola rád bych si užil poslední chvilky prázdnin a žádám si o unban či zkrácení trestu omlouvám se za nepovolenou krádež, ale když přišel Soviet tak jsem spolupracoval atd.. dal jsem mu vše co řekl. Mrzí mě že jsem to udělal protože teď zase nemám kde hrát a vidím jen jak mi kamarádi posílají fotky co vše dokázali a já jsem nedokázal nic, jelikož jsem zabanovan ještě po banu jsem trošku otravoval @SovietDog a @petriik a trošku jsem provokoval byl drzí a měl blbé připomínky a skončilo to blokací Oba dva si mě blokli chápu to že nemají čas ztrácet čas s dítětem. Velice se omlouvám oboum administrátorům že jsem zneužil doufám že to je to správně slovo jejich času. Soviet Dog je hodný administrátor, ale mě se nelíbilo to jak mi dal ban @petriik když jsem to řešil se Sovietem, proto jsem mu začal nadávat atd... Za to se samozřejmě omlouvám nevěděl jsem že sis o to požádal aby mě zabanoval. rád bych se omluvil hráči Luca - příjmení nevím za to že jsem ho takzvaně "ojebal" nonrp o věci a ještě bez povolení omlouvám se ti hlavně žes to musel řešit 2 dny a omlouvám se i administrátorům rád bych si zahrál ještě na skimu před školou proto prosím @SovietDog @petriik o unban či zkrácení banu 


Powered by LeoSight IFS
LT~16

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo