Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PermaBan From acaBeNendohzoR


neznamy#2917

Smazaný účet

3
31.8.2021 13:14, naposledy upraveno 31.8.2021 14:26 uživatelem neznamy#2917
Takže, zdravím všechny, píšu toto na fórum z důvodu toho že jsem asi před měsícem a něco dostal permu z nějakých pravidel, svou chybu uznávám a taky se za ní všem omlouvám a budu rád když mi dáte šanci ke změně, pravidla jsem si přečetl a jsem si za sebe jist že to bude lepší, ale rozhodnutí nechám na adminech   ------------------------------------------------   něco o banu:
Začalo to tím že jsem si jel pro PDW, Katerina Halova nabídla odvoz na firmu, tak jsem to přijmul po cestě se mě zeptala jestli mám u sebe mp7, protože ji ztratila, řekl jsem že ju nemám a tak jela do obchodu pro pásky a prohledala mě, zjistila že mp7 nemám ale PDW jo, no a po cestě jsem uviděl jak v chatu je na vysílačce "přijeď" no a další neznámý přijeli na firmu a tam mě okradli, a když mě okrádali tak asi neviděli Npc takže mají také nějaké své pravidla.        

acaBeNendohzoR

Hráč

69
31.8.2021 14:26

Unban zamítám, ani si nepodávej novou žádost, ty chronický porušovač pravidel, dostal si již několik šancí a vůbec ses nepoučil.


Powered by LeoSight IFS
LT~36