Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žaloba na osobu Elodie Witson a Kuby Green


4.9.2021 15:39, naposledy upraveno 4.9.2021 15:39 uživatelem Holysek

Podatel: Laura Fajnovska

Věc: Neposkytnutí první pomoci a ohrožení na živote ve službě ZZS

Odůvodnění: Já jako zraněná podávám žalobu na dvě osoby s jménem Elodie Witson a Kuby Green. Jediné co si pamatuju, že jsem přijela k dopravní nehodě na křižovatku v Montgomery u odboru dopravy, poté už si nic nepamatuju. Co jsem tak zjistila tak jsem byla přejeta druhým osobním vozidlem které stálo u dopravní nehody. Z kamerového záznamu jsem zjistila, že mě ošetřovali dva záchranáři, kteří vlastně nic neudělali a pouze obvázali hlavu, jelikož mi z ní teklo hodně krve.. po chvilce jsem měla naměřené nulové hodnoty s čím si oba záchranáři nevěděli absolutně rady a masáž srdce musel provádět jeden z členů HZS. Chtěla bych, aby byla daná věc důkladně prošetřena a oba záchranáři byly vhodně potrestány.

Zaměr: Požaduji o důkladné prošetření celého případu, popřípadě po prošetření vhodný trest..

 

Přílohy: Záznam z kamery (( ODKAZ ))

5.10.2021 20:05

Adresát: Laura Fajnovska
Věc: Odpověď na podnět.


Vážená paní Fajnovska,
děkujeme za zaslání podnětu.

Z důvodu úmrtí podatele tento podnět uzavíráme.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~29