Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadam o výsluch KS


9.9.2021 16:55, naposledy upraveno 11.9.2021 00:52 uživatelem VajkoChlpko

Podateľ: Fero Arakete

Vec: Výsluch KS

Odôvodnenie: 

Vážený sud,

dna 4.9.2021 som bol zatknutý, príslušníkom PSA, pánom Andreasom (#228). Nebolo mi poriadne zverené, začo som sa dostal do cely predbežného zadržania. Neskôr si ma zobral zmienený pán Andreas na výsluch, povedal som mu do diktafónu ako sa veci majú, veľké plus je, že som spolupracoval a pánovi Andreasovi poskytol nejaké informácie navyše (viz. §17 ). Neskôr mi zmienil, že ma vráti do cely, a mám počkať na príchod KS, ktorá mi nasledovne ponúkne výsluch, do dnešného dňa sa nič podobné nestalo (viz. §10 ). Dnes je to 5. deň v poradí, kedy čakám na výsluch. Na svoju obhajobu chcem len povedať, že som držal pri sebe strelnú zbraň, typu glock-18, nespolupracujem v žiadnej organizovanej zločineckej skupine. Predsa za držanie strelnej zbrane, ktorú som ani nepoužil, nemôžem skončiť v CPZ (opäť viz. §10 ) taktiež to ani nebolo opakované porušenie zákonov, keďže som slušný občan, a vlna ilegálnych činností je dávno za mnou, samozrejme s trestami. Na druhú stranu, chápem nerozhodnosť a váhanie zo strany PSA, keďže celá situácia ohľadom môjho zatknutia, bola istým spôsobom chaotická. V cele nemám takmer žiadny prísun potravín (viz. §15 ), čím sú porušované moje základné práva.

§10 Policista má právo zadržet občana pro spáchání nebo i podezření ze spáchání trestného činu a to až na dobu 4 hodin bez soudního řízení. V případě zvláště závažné a zejména opakované trestné činnosti, která je jasně prokazatelná, až nejvýše na 5 dní bez soudního řízení, obeznámí-li policie o této skutečnosti neprodleně vrchní soud.

§15 S vězněm v předběžném zadržení musí být zacházeno s úctou, musí mu být poskytnut dostatek potravy i tekutin.

 

§17 Spolupráce s policií je u soudu brána jako polehčující okolnost.

 

c) postupovat tak, aby případný zásah do práv a svobod osob byl přiměřený a nepřekročil míru nezbytnou k dosažení účelu sledovaného úkonem

 

Podpis: Arakete

Zámer: Žiadam o výsluch KS, opätovné prehodnotenie mojej výpovede, prísun potravín a žaloba PSA

25.9.2021 19:47

Adresát: Fero Arakete
Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Arakete,
děkujeme za zaslání podnětu.

Váš podnět byl vyřešen. Rozsudek soudu v rámci protiprávního držení v cele předběžného zadržení Vám byl zaslán na doručovací adresu, popř. datovou schránku.


Violleta Reed, J.D.
Soudce vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo